Medyum Ücretsiz Bakım


Sevgili dostlarım, öncelikle şunu söylemek isterim ki; üzerinde sıkıntınız var ise başka bir şeylerden şüpheleniyorsanız ve adını koymakta zorlanıyorsanız, bu konuda yardım alıp almayacağınız konusunda sizler ile ufak bir uygulama yapmak isterim. Daha önce medyum ücretsiz bakım duymuş muydunuz? Sesinizi duyar gibi olduğumdan bence de daha önce karşılaşmadığınız bir öneri ile sizlere geldim. Başınızdan aksilikler gitmiyorsa, sürekli sıkıntılı günler geçiriyorsanız, işiniz, hayatınız normal gitmesi gerekiyor ve gitmiyorsa, eminim bu durumu kendinize konduramadığınızdan ne yapacağınızı bilmez halde olduğunuzu düşünüyorum.

Adımdan sıkça söz edildiği gibi bendeniz Medyum Yahya Avunç olarak size bir öneri ile geldim. Yardım almaktan çekiniyorsanız, üstüne bir de bu durumlar geçici öyle bir şey yok diye nitelendiriyorsanız ufacık da olsa size bir katkı sağlamak isterim. Bana anne adınızı ve doğum tarihini ulaştırma fırsatınız var ise hemen medyum ücretsiz bakım yapalım ve gerçekleri öğrenelim. Gerçekler dediğim sevgili dostlarım, medyum ücretsiz bakım ile bir sıkıntı ya da sorun olup olmadığına bakar bu konuda size bilgilendirme ile geri dönüş yaparım. Bu sayede doğruları öğrenip belki de konduramadığınız bir durum var sadece yıldızınız düşüktür.

Medyum Ücretsiz Bakım

Medyum Ücretsiz Bakım
Medyum Ücretsiz Bakım

Bunun için bir iki şey ile kısacık bir zamanda halledilir. Düşündüğümüzün tam tersi çıkar ise sizlere yardım için elimden geleni yaparım. Bunun için çok kısa süre içerisinde neler olup bittiğine bakmak için artık saatlerinizi harcamak zorunda kalmayacaksınız. Sizler için bu işlemleri seve seve yapmakta hiçbir sakınca görmüyorum.

Medyum Nasıl Bakım Yapar

Yapmış olduğum bu uygulama sayesinde aramızdaki güveni en baştan sağlamlaştırmak adına siz değerli dostlarım için feda olsun. Medyum ücretsiz bakım ile güven mi ispatlanır derseniz, ben sadece ilk aşamada sizler ile beraberim. Sonuca göre gerçekten bir sıkıntı var ise olacakları, yapılması gerekenleri anlatırım ve sonrasında yapılacakları. Tercih elbette ilk önce sizindir. Benim için ilk önce dostluk, kardeşlik sonrasında ise medyum diyebilirsiniz. Nasıl hitap etmek istediğiniz size kalmış. Bunların hiç biri de size yeterli gelmez ise, sormak istediklerinizi sorabilirsiniz bende cevap hep vardır, yeter ki gönülden isteyebilelim.

Çevredeki çoğu medyum ya da medyumlar gibi ilk amacım başka şeyler değildir. İlim bilgin var ise Allah’a olan inancın da vardır. Herkesin yapabileceği şeyler değildir bunlar. Bizim amacımız bu sıkıntılara uzun zamandır katlanan insanlara destek olmak. Daha fazla kabuklarınıza çekilmeden dış dünyaya açılmanız gerekir. Beklenen ve gün geçtikçe ileri boyutlara ulaşan büyüler ile ciddi anlamda düzeltmesi çok uzun zamanlar alabilir. Ne ile karşılaşacağımızı bilmediğimizden elimizden ilk etapta gelebilen sadece medyum ücretsiz bakımı sizlere sunmak. Bu işleri herkes yapamaz sevgili dostlarım. Eski çağlardan bu yana gizli ilimler üzerine oldukça sınırlı sayıda kaynağa ulaşılmış olup, çok fazla bilginin yer almadığı bilinir.

Medyumlara Yaptırılan İşlemler Nasıl Tutar

Bu iş ile uğraşan medyumlar bu işi büyük gizlilik ile ilerilere taşımaya çalışıyor. Kulaktan duyma ya da sağda solda yazılanların hepsi yanlış olup, bu durumun bu kadar basite indirgenmemesi gerekiyor. Bu kadar basit durumların olması beni en derinlerden etkiliyor. Doğruyu bilmeden nasıl izah edilir ki? Yapılıyor işte ve birçok arkadaş bunları görmezden gelip kanma derecesine geliyor. Aylar geçiyor hala bir sonuç ile karşılaşmadığında bekle, sabret, düzelecek gibi kelimeler duyuyor.  Sonra mı dostlar? Tabii ki; bu işin ehli olan Medyum Yahya Avunç ’ın kapısını çalıyorlar. Elbette gelenler başım üstüne, kocaman kucaklarım da daha önce neredeydiniz dostlarım?

Şimdi gel de bul bakalım ne yapmışlar ne etmişler? Bu yüzden en başında güveni hissedin diyorum. Bana yaklaşımlar dahi böyle olmalı. Hemen güvenmeyeceksiniz belki evet ama sonraları sizler için yaptığım dualar ile birleştirdiklerimi gördükçe doğru yolda olduğunuzu düşüneceksiniz.

Sahip olduğum her şey için minnettarım. Yeteneğim, ilim bilgim, sezgilerim ve doğaüstü güçlerim ile kişiye özel çalışmalar ile büyüyü tamamlarım. Daha sonrasında büyüler ihtiyaç sahiplerinin arzusuna göre belli bir dönemi kapsar ya da bir ömür sürebilir. Engin bilgilerim ve donanımlarım ile bugünlere gelmem pek de kolay olmadı. Bu yüzden ısrarla üstüne basa basa söylüyorum her denilene inanmayın ve gerekirse araştırın. Kulaktan dolma bilgiler ile hayatınızın geri kalanını çıkmazlar doldurup, boşuna çabalamayın diye söylüyorum.

Medyumluk Nedir

Elbette herkesin ilmi kendine, kimine daha az verilmiş, kimine daha fazlası, kimi daha çok çaba sarf edip gelebilmiş bu günlere. Dostlarım medyum olmak başka bir zanaat.  Bunun için, bu zorlukları bildiğim için medyum ücretsiz bakım tercih edin diyorum. Daha önce bana gelmiş olan sevgili dostlarım iyi haberlerinizi en kısa zamanlarda bekliyorum. Henüz bana ulaşmamış, ulaşmaya çekinen kardeşlerim için de söylüyorum ki; kimseye zorla hiç bir şey yaptırmıyoruz. Siz isterseniz var oluyoruz, istemezseniz de size yardım edemiyoruz maalesef.

Elbette seçim yine sizlere ait sevgili dostlarım. İnsanın başına ne zaman ne geleceği belli olmuyor maalesef. Başımıza gelenlerin birçok sebebi çevremizden kaynaklıdır. İçlerindeki kötülükleri nasıl bu denli dışarıya çıkarabiliyorlar, anlam verememekteyim. Bu yüzden en başta çevre faktörüne dikkat etmeniz gerekir. Önemsemediğiniz aslında çok fazla önemli olanları gözden kaçırmayın. Detaylar bazen hayat kurtarabilir.  Sizleri seviyorum. Her gün yeniden, yeni üretkenlikleri ile karşınıza gelmekten mutluluktan öte bir şeyler hissediyorum. Şimdilik hoşça kalın dostlar.

Medyum ücretsiz bakım konusunda bilmek ve öğrenmek istediğiniz her şeyi bana mesaj atarak ya da bizzat telefonla arayarak sorabilirsiniz. Medyumluk mesleğini hakkıyla yapan biri olarak sürekli sizlerin yanında olmaktan vazgeçmeyeceğim.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir