Medyum Yorumlarındaki Kasıt Nedir ?

Medyum Yorumlarındaki Kasıt Nedir ?
12 Mart 2017 tarihinde eklendi, 1.818 kez okundu.

Medyum yorumlarındaki kasıt genellikle bir kaç hoca görünümlü sahtekarın web siteleri açarak farklı isimlerle kendilerini öven yorumlar yaparak diğer medyum hocalar hakkında karalayıcı yorumlar yapmasıdır. Bu tür medyum yorum sitelerine aldırış etmeyin. Çünkü siteyi açan kişi kendisini övüyor ve diğer medyumlar hakkında yorumlar yaparken karalayıcı nitelikte görüş belirtiyor. İnanmayınız. Bu işi 26 yıldır yapıyorum son zamanlarda böyle saçma sapan işlerle uğraşan arkadaşlarımızı maalesef ki görüyorum.

Medyum hocalar insanların iyiliği ve hayrı için çalışmalar ve işlemler yapmaktadır. Gerçek medyumlar asla insanların zararına olacak işlemler yapmazlar. Üstün yetenekleri ve ilimleri sayesinde birçok kişinin derdine derman olmaktadırlar. Her alanda olduğu gibi medyumluk mesleğinden de yalancı ve dolandırıcı kişiler bulunmaktadır. Bunları ayırt etmek aslında oldukça kolaydır. Sitelerinde yer alan medyum yorumları kontrol edilerek rahatlıkla anlaşılabilir. Yorumlar kısmında olumlu referansları bulunan medyumları tercih etmelisiniz. Manevi, aşk, sosyal hayatınızda yolunda gitmeyen her ne varsa medyumlardan yardım alabileceğiniz gibi çeşitli maddi sıkıntılarınızdan ve darlıktan kurtulmak için de medyumlara başvurabilirsiniz.

Hocalar ve Medyumlar için yapılan yorumlar oldukça önemli ve değerlidir. Kendilerini geliştirebilmek ve varsa hatalarını görebilmek için yapılan yorumlara oldukça önem vermektedirler. Medyumlar hakkında yapılan yorumlar oldukça önem arz etmektedir. Yapılan yorumların büyük çoğunluğu minnettarlık amaçlı yazılmıştır. Arada büyünün tutmaması veya büyünün etkili olmaması ile ilgili birtakım şikayetlerde bulunmaktadır. Şikayetlerin büyük çoğunluğu sahte medyumlardan kaynaklı geri kalan kısmı ise daha çok kişilerden kaynaklı olmaktadır. Bir büyünün etkili ve kalıcı olması için öncelikle büyü yapan kişiye inanmak ve sonsuz güvenmek gerekir. Aynı zamanda büyüler kişilere özel olarak hazırladığı için verdiğiniz bilgilerin de eksiksiz ve doğru olması gerekir. Bu yüzden medyum yorumları kısmına sorunlarını dile getiren kişiler hataları biraz da kendilerinde aramalıdır. Gerçek ve alanında uzman bir medyumdan yardım almışsanız eğer işlem büyük ihtimalle başarılı olacaktır. Bir medyumun gerçek medyum olduğunu anlayabilmeniz için yapılan yorumlara da göz atabilirsiniz. Gerçek medyum olan kişiler mutlaka olumlu yorumlar ve dönüş almış olurlar. Sizde bunlara göz atarak daha net bilgiler elde edebilirsiniz.

Medyum Oğuz aldığı olumlu yorumlar, dönüşler ve referanslarla da ne kadar iyi ve başarılı işler yaptığını bir kez daha kanıtlamıştır. Dertlerine derman olduğu, sorunlarını çözerek huzura kavuşturduğu kişiler minnettar kaldıkları için genellikle teşekkür mesajları gönderiyor veya yorumları yapıyorlar. Bu da medyum hocanın işini ne kadar doğru ve başarılı bir şekilde yaptığını gösteriyor. Medyum Oğuz hoca yorumların hepsine oldukça değer vererek kendini yorumlara göre değerlendirir ve eğer eksiği veya yanlışı varsa kendisini geliştirmek için elinden gelenin fazlasını yapmaktadır.

Medyum Yorumlarındaki kasıt nedir diyecek olursanız detaylı bilgiler için “Oğuz Hoca” ile iletişim kurabilirsiniz.

Medyum, Medyumlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Güvenlik Sorusu: *

Sayfa başına git