Muska

Muska
27 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 1.334 kez okundu.

Muska üçgen biçimde olan ve bir beze sarılan taşıyan veya yanında saklayan kişileri çeşitli kötülüklerden ve sıkıntılardan veya hastalıklardan koruduğuna inanılan, içinde dua ve büyü ile ilgili Arapça yazılar bulunan kağıda verilen isimdir. Birçok kişi muskanın faydaları, varlığı ve getirdiği kuvvetli etkiye inanmaktadır. Ancak muska yaptırmak kadar doğru kişiye yaptırmak da önemlidir. İşinin ehli olmuş, tecrübeli ve uzman medyumlar tarafından yazılan muskalar daha büyük etkilere ve kuvvete sahiptir.

Bazen insanların içinde çıkamayacakları sıkıntıları veya ruhsal, manevi, maddi sorunları olabilir. Bazen insan tek başına bu sorunlar ile baş edemez hale gelebilir. Bu gibi durumlarda ilmi ve irfanı yüksek bir medyum hoca efendiden yardım almak en doğrusu olacaktır. Medyumlar birçok nedenle gelen kişilere muska yaparak onların dertlerine derman olmaktadır.

Muskalar birçok sıkıntı için farklı şekillerde hazırlanabilir. Aşk hayatında sorun yaşayanlar için yapılabileceği gibi bir türlü kavuşamayanlar içinde yapılabilir. Aynı zamanda ev içindeki huzursuzluk ve geçimsizlik gibi sorunlar için de muska yazılmaktadır. Kötü amaçlı yapılan muska nasıl bozulur diyorsanız Medyum Oğuz sizlere yardımcı olacaktır. Sadece manevi sıkıntılarınız için değil maddi sıkıntılarınız için de ekili muskalar yazdırabilirsiniz. Rızk kapalılığına, bereketsizliğe iyi gelen çeşitli muskalar da yapılmaktadır.

Muska yazmak aslında sanıldığı kadar da kolay değildir. Herkes tarafından yazılamaz ve yazılmamalıdır. Belli kurallar ve İslami ilimler çerçevesinde yazılmalıdır. Öncelikle yazan kişinin Arapça’yı çok iyi bilmesi gerekir. Bunu iyi bilmesi için de ilim ve irfan sahibi olması gerekir. Gerçek ve en etkili muskalar yalnızca gerçek medyumlar tarafından yazılabilir.

Günümüzde çok fazla sahte kendini medyum sanan kişiler türemiştir. Bu insanlara itibar etmeyiniz ve tedbirli olunuz. Gerçek medyum olmayan sahte kişiler sizin sorununuzu halledemeyeceği gibi aynı zamanda sizin başınıza yeni dertler de açabilir. Bu yüzden bir medyuma başvuracağınız zaman öncelikle araştırıp, ondan sonra yardım almalısınız. İnternet sitelerinde adını sıkça duyuran Medyum Oğuz birçok kişinin derdini yüksek etkili muskalar ile çözüme ulaştırmıştır. İnsanları huzura ve mutluluğa kavuşturmak için çeşitli muskalar yazmıştır. Alanında uzman ve oldukça da tecrübeli olan Medyum Oğuz hoca efendinin birçok olumlu referansları bulunmaktadır. Zaten gerçek medyumları da aldığı olumlu yorumlardan tanıyabilirsiniz. Aynı zamanda kendisi resmi ruhsatlı olup, vergi levhası da bulunmaktadır. Bu yüzden kendisine güven ile başvurabilir ve yardım talep edebilirsiniz. İnsanların yararı ve iyiliği için çalışmalar yapan Medyum Oğuz birçok kişinin derdine derman olmuş ve derman olmaya da devam etmektedir.

Aşk, mutluluk, bağlanma, bereket gibi meselelerde muska yöntemi oldukça işe yarayan bir uygulamadır. Çeşitli Arapça duaların ve büyülerin yer aldığı muskaların etki alanları ve kuvvetlere yüzyıllardır bilinmektedir. Hastalıklardan ve nazardan korunmak içinde muska yöntemine başvurabilirsiniz. Yüzyıllardır bilinen muska yöntemi artık günümüzde uzman medyumlar tarafından yapılmaktadır. Böylelikle daha doğru ve etkili muskalar hazırlanmaktadır.

Medyum, Medyumlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Güvenlik Sorusu: *

Sayfa başına git