Muskalar Nasıl Bozulur


Muskalar nasıl bozulur anlatmadan önce muska nedir onu anlatmak istiyorum. Muska üçgen şekilde hazırlanan ve taşıyan veya yanında bulunan kişiyi çeşitli hastalıklardan, sıkıntılardan ve sorunlardan uzak tuttuğuna inanılan, içinde Arapça yazılmış dualar ve tılsımlar bulunan kağıda verilen addır. Birçok sebeple muska hazırlanabilir. Maddi ve manevi sorun ve sıkıntıların çözümü için hazırlanabileceği gibi aynı zamanda koruma amaçlı olarak da hazırlanabilir. Gerçek ve uzman medyumlar tarafından hazırlanmış olan muskalar oldukça etkili ve tesirlidir.

Her insan belli dönemlerde çeşitli sıkıntı ve sorunlar yaşayabilir ancak üstesinden tek başına gelemez. Bu gibi durumlarda oturup geçmesini beklemek yerine uzman bir medyum hoca efendiden yardım almak en doğru karar olacaktır.

Muskalar Nasıl Bozulur

Muskalar Nasıl Bozulur
Muskalar Nasıl Bozulur

Muska yaptırmak için gelen kişiler kadar muska bozdurmak için gelen ve yardım isteyen kişilerde bulunmaktadır. İyi niyetle yapılmış muskalar olduğu kadar kötü niyetle yapılmış olan muskalar da vardır. Niyeti kötü olan ve kendini medyum sanan sahte kişiler tarafından hazırlanan bu kötü içerikli muskalar yüzünden bazı mutlu çiftler ayrılmakta veya aralarına soğukluk girmektedir. Bunu engellemek ve ortadan kaldırmak içinde muskanın bozulması gerekir. Muska bozmak da yapmak kadar önemli ve detaylı bir işlemdir.

Eğer size yapılmış olan kötü niyetli bir muska varsa bunu sakın kendiniz açmaya veya bozmaya çalışmayınız. Kendiniz bozmaya çalıştığınızda olumsuz etkilere maruz kalabilirsiniz. Muskaları ancak alanında uzman ve tecrübeli medyumlar tarafından bozulması gerekir. Böyle daha sağlıklı ve güvenilir olur.

Muska Nasıl Bozulur

Muskayı alıp öncelikle alanında gerçekten tanınmış ve tecrübeli bir medyum hoca efendiye götürünüz. Muska bozmanın birçok yolu vardır. Bunlardan biri ise medyumlar tarafından muska okunarak açılır ve sirke dolu bir suyun içine atılır ve mürekkebin çıkması beklenir. Eğer kalıcı bir mürekkep bir gün boyunca bu sirkeli suyun içinde bekletilir. 11 defa Felak ve Nas sureleri okunarak sirkeli su üzerine üflenir. Okunan duaların tek sayı şeklinde okunması daha uygundur. Duaların okunması bittikten ve mürekkep suya çıktıktan sonra ise muska ya ayak basmayan bir yere gömülür ya da akarsuya atılır.

Bu işlemleri yaptıktan sonra muska bozulur ve etkisiz hale gelir. Ancak burada önemli olan nokta ise muskayı bozan medyuma güvenmeniz ve inanmanızdır. Eğer muskanın bozulacağına inanmaz iseniz bozulmayabilir. Bunun için muskayı suyun içine atarken “niyet ettim bu muskanın batıl olmasına” gibi bir niyet ederseniz daha etkili ve kolay olacaktır. Aynı şekilde muskayı suya atarken de yine içinizden “Allah’ım niyet ettim bu muskayı bozmaya ve batıl eylemeye” diye niyet etmek iyi olacaktır. Çünkü her şey Allah’ın elindedir. O ol demeden olmaz.

Alanında oldukça tanınmış ve itibar görmüş olan Medyum Yahya Avunç büyü ve muska bozma konusunda da oldukça başarılı işlere imza atmıştır. İlmi ve yetenekleri sayesinde birçok kişinin derdine derman olmuştur.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir