Nasıl Medyum Olunur


Nasıl medyum olunur diye bir şey yoktur. Medyum olunmaz, medyum doğulur. Her insanın daha dünyaya gelmeden bir yeteneğe sahip olacağı bellidir. Kimilerinin yeteneği müziğe, kiminin bilime veya resme yeteneği vardır. Nasıl resim yapmasını seven bir insan aylarca hatta yıllarca kursa gidip özel ders alsa da yeteneği yok ise hiçbir işe yaramaz. Ancak tekniğini öğrenmiş olunur. Medyum nedir? sorusunun cevabını öğrendikten sonra medyum hocalar da böyle bir şeydir. Daha doğmadan sana yazılmış bu yetenek ile hayata merhaba denir.

Nasıl Medyum Olunur

Nasıl Medyum Olunur
Nasıl Medyum Olunur

Sonrasında kendi yeteneğini keşfedip, geliştirmeler ile medyum olma şansın olur. Ailede ilmi bilgilere sahip olan kişiler var ise sizin de olma ihtimaliniz yüksektir. Hatta bu konuda şanslı olduğunuzu da düşünebilirsiniz. Medyum olabilmekte bir tek yetenek ile olunabilecek bir durum değildir. Kendinin zamanla farkına varmış olması gerekir ve sürekli kendini geliştirme halinde bulunması gerekir. Allah tarafından verilen bu yeteneği en iyi şekilde kullanılması ve ne gerekiyorsa, onun yapılmış olması önem taşımaktadır.

Medyumlar Nasıl İşlemler Yaparlar

Uzun yıllardır, bütün hayatımı kendimi farkına vardığım andan beri insanoğluna yapılması gereken bütün iyilikleri etkili büyüler sayesinde yaptım. Ayrı olan sevgiliyi, eşi birbirine kavuşturdum. Kısmeti bağlı olanın kısmet büyüsü ile kısmetini açtım. İşinde sıkıntısı olanların sıkıntılarını bereket büyüsü ile ve özel hayatında sıkıntıları olanların sıkıntılarını da bağlama büyüleri ile giderdim.

Daha da sayamayacağım kadar iyiliğe imza atıp, hayatlarında mutluluklarını sağladım. Bunları yaparken elbette bu kadar kolay olmadığını söylemek isterim sevgili dostlarım. Medyum Yahya Avunç olarak iyi bir medyum olabilmek için senelerce yeteneklerime yetenek katıp birçok dostumun hayatına ışık olup, mutlu olmalarını sağladım. Nasıl medyum olunur diye araştırmadım. Bu yeteneklerle doğdum ve kendimi geliştirdim. İstenilen büyülerin ne amaç için kullanılmak istendiğini öğrendikten sonra gerekli bilgiler doğrultusunda büyü işlemi yapılmaktadır. Yapılan yüksek tesirli büyü çok geçmeden etkisini göstererek kendini fark ettiriyor sevgili dostlarım.

Medyumlar Nasıl İşlemler Yaparlar

Nasıl Medyum olunur? sorularınıza umarım cevap olmuştur. Bu iş için ne kadar uğraşılırsa uğraşsın, yetenek olmadığı takdirde medyum olunmaz. Ben bile uzun yıllar içinde kendimi geliştirmek adına uzun emeklerim ile bu kıvama gelip, bütün tesirli büyü çeşitlerinde uzmanlığımı ispatlamış durumdayım. Bu konuma gelebilmek adına çeşitli büyüler ile sizlerin iyilikleri amacında ne yaparsam yapayım en iyisini yapmaya çalışıyorum. Yapılan büyü de yaptım tamam bitti deyip arkamı dönüp gitmiyorum. Takip altına alıp, büyü sonuçlanana kadar sizlerin yanı başında oluyorum. Bunları yaparken en iyisini amaçlayarak, mutluluk için yapmaktan keyif alıyorum.

Türkiye’nin en çok ziyaretçi alan medyumlar sitesi olarak sizlerin her zaman yanındayım. Dünyanın dört bir yanından namımı ne kadar iyi işler çıkardığımı gören ve benden destek almak için iletişime geçen tüm dostlarımdan Allah razı olsun. Bana duydukları bu güveni hiçbir zaman boşa çıkarmayacağımı bilmiş olmanız beni onurlandırıyor ve daha iyilerini yapmak için gecemi gündüzüme katıp öyle çalışmayı kendime hedefleyerek hareket ediyorum. Dertlerinize derman olmam için en başta Medyum Yahya Avunç’a ulaşarak sohbet etmiş olmamız ve neler yapabiliriz diye yol çizmemiz gerekiyor. Sevgi ile kalın sevgili dostlarım.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir