Nohut Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır?

Binlerce defa denenmiş olan nohut büyüsü tılsımı hocanın en sık kullandığı tılsımdır çünkü çok etkili olduğunu görmüştür.


Aşk büyüsü kategorisinde ele alınacak en kolay ve çok etkili büyülerden biri de nohut büyüsüdür. Medyum Yahya hoca tarafından yapılırsa, sevdiğiniz kişi size 7 gün içinde deliler gibi aşık olacaktır. Bunun için hocaya vereceğiniz bilgi, kızın/erkeğin adı ve anne adı olacaktır. Binlerce defa denenmiş olan nohut büyüsü tılsımı hocanın en sık kullandığı tılsımdır çünkü çok etkili olduğunu görmüştür. Aşkla ve muhabbetle sevgilinin kalbinin kazanılması için yapılır. Medyum Yahya hocadaki tılsım, dargın sevgilileri de barıştırabilmekte, evi terk edip gideni geri getirebilmektedir.

Nohut Büyüsü
Nohut Büyüsü

Evde Nohut Büyüsü Yapmak

Bazı meraklı okuyucular evde nohut büyüsü yapma konusunda bilgi istiyorlar. Elbette herkes, eline uygun tılsımı geçirirse yapabilir ama, ritüelin eksik yapılması, sizi boş yere yoracak, dileğinizin olmamasına yol açacak, moralinizi bozacaktır. Madem ki sevdiğiniz insanı geri kazanmak istiyorsunuz, o halde işi profesyonel medyumlara bırakın. Elinizde doğru tılsım varsa siz de evde bu merakınızı giderebilirsiniz. Yanlış tılsımı kullanırsanız yanlış hizmetlileri davet eder, işi iyice sarpa sararsınız.

Nohut büyüsü Etkisi Nasıldır?

Eğer büyü tutarsa, tam da sizin hayal ettiğiniz gibi, sevgiliniz size bağlanır, sizinle vakit geçirmediğinde, adeta oksijensiz kalmış gibi hisseder. Sevgiliniz, ilk günlerde afallayacaktır, sizi yoğun olarak düşünmeye başlayacaktır. Sevdiğiniz kişinin odağı siz oluverirsiniz.

Etkisi Kaç Ay Sürer?

Bu tip işlemler 6 ay kadar yoğun bir şekilde sürer. Etkisi geçince tekrar, medyum Yahya hoca ile görüşüp nohut büyüsü tazeleme işlemin yaptırabilirsiniz.

Musallata Yol Açar mı?

Bazı okuyucular musallata yol açar mı diye merak ediyorlar, değerli okurlar, kullanılan tılsımı koruyan hizmetliler, rahmani olursa, musallat olmaz. Ama tılsıma çok dikkat edilmesi gerekiyor. Tılsım, tüm manevi enerjileri yönlendirecek anahtardır. Siz, bu manevi varlıkları, bir bakıma hizmete davet ediyorsunuz. Yüz binlerce amaç için yüz binlerce farklı tılsım vardır, bu tılsımlar arasında hangisinin amacınıza hizmet edeceğini bilmeniz mümkün değildir. Yanlış bir tılsım, sizi musallat ile karşı karşıya getirebilir.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir