Odkara Büyüsü

Odkara büyüsü nedir, neden ve nasıl yapılır gibi sorulara bu yazımızda cevap vereceğiz. Genç aşıkların, son yıllarda çokça talep ettikleri ritüellerin başında


Odkara büyüsü nedir, neden ve nasıl yapılır gibi sorulara bu yazımızda cevap vereceğiz. Genç aşıkların, son yıllarda çokça talep ettikleri ritüellerin başında geliyor, bu işlem aşk için yaptırılıyor ve odkara büyüsü yapan en iyi medyum Yahya hocadır.

Odkara Büyüsü
Odkara Büyüsü

Odkara Büyüsü nedir?

Karınca dışkısı kullanılarak çok özel okumalar yapılarak ve özel mürekkep ile tılsım hazırlayarak aşık ettirme amacı ile yapılır. Sadece bu alanı iyi bilen medyum hocalar, bu büyüyü başarılı bir şekilde yapabilirler. Bu ritüel, iş alanında daha çok başarılı olmak için de yaptırılır.

Ne Gibi Belirtiler Gösterir?

Eğer, gerçek bir medyum tarafından yapılmışsa, odkara büyüsü 7 gün içinde hızla tesir eder. Bağlama niyetine yaptırdıysanız, büyü etkisi ile, bağlamak istediğiniz kişi, size deliler gibi aşık olacaktır. İşinizi büyütmek için yaptırdıysanız, bu durumda iş yaşamınızda parlayacak ve başarıdan başarıya koşacaksınız. Zaten bu işlemin belli bir son kullanma tarihi yoktur ömür boyu sürer.

Yapılış Nedeni Nedir ?

  • Yaşam kalitesini arttırmak
  • Geri döndürme ( terk eden sevgili için)
  • Evlilik problemlerini çözmek için
  • Aile bireyleri olan problemleri çözmek için
  • İki kişi arasında aşk sevgi bağı oluşturmak için
  • Hayatın problemlerini azaltmak için

1-21 gün içinde tutar. Tutmazsa hemen medyum Yahya hoca ile irtibata geçin. Büyünün tutmama riski azdır, çünkü ritüel tüm aşamalarda titizlikle yapılmaktadır.

Odkara Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyü yapılırken, bazı tılsımlar kullanılır, her tılsımın ayrı bir koruyucu enerjisi vardır. Bu enerjilerin kaynağı medyum hocalar tarafından akla karayı ayırmak kadar kolay seçilebilir. Yapılan büyü Odkara büyüsü ise ve bozulmak isteniyorsa, medyum bunun için, yine tılsımları kullanacaktır. Eğer büyü mühürlü ise ek işlemler de yapılacaktır.

Büyü nasıl Çalışır?

Tüm etkili büyüler, belli enerji güçlerinin, belli kişilere odaklanması şeklinde çalışırlar. Fiziksel evrenimizde, görünen şeylerin arka planında bir de görünmeyen güçler vardır. Bu güçler, hayatımızda büyük etkilere sahiptir. Büyü, nazar gibi güçler de insan yaşamını alt planda etkiler. Bir kimseye büyü yapıldığında, büyü tutarsa o kişi, istenen amaca yönlendirilmiş, otomatik olarak amaca hizmet edecek hale getirilmiş demektir.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir