Ordu Medyum

Ordu Medyum
9 Mart 2017 tarihinde eklendi, 1.014 kez okundu.

Ordu medyum doğa üstü teknikleri kullanarak büyü çalışmalarını kişiye özel olarak hazırlamaya devam etmektedir. Büyü eski zamanlardan beridir var olan ve kullanılan gizli ilimlerin en başında yer alan bir ilim dalıdır. Büyünün birçok çeşidi ve türü bulunmaktadır. Her sorun için farklı çözüm ve çıkış yolları vardır. Eşinden veya sevgilisinden ayrılanlar için bağlama büyüleri, eşi veya sevgilisi ile arasında geçimsizlik ve soğukluk olanlar için aşk büyüleri, kısmeti ve rızk kapıları kapalı olanlar için ise kısmet büyüleri yapılmaktadır. Elbette ki  bu büyülerde kendi aralarında alt kategorileri vardır. Büyü ilmi ile uğraşan manevi güçleri olan kişilere ise medyum denir. Yani isteyen herkes etkili büyü çalışması yapamaz. Büyü yapmak için belli bir yetenek ve güç gerekir.

Ordu medyum arayışı içinde olan kişiler maddi, manevi tüm sıkıntıları ve sorunları için medyum hocalardan yardım alabilirler. Ancak burada önemli olan gerçek ve güvenilir ordu medyum hocayı buluğ yardım almaktır. Büyü çeşitlerinden biri de kurdele büyüsüdür. Bu büyü yeşil, kırmızı veya siyah kurdele üzerine celbi işlemler ve tılsımlar yapılarak hazırlanmaktadır. Bu büyü bir sevgi çekme işlemidir. Bu büyü sayesinde sevgilinizin kalbinden bir an olsun çıkmamanız sağlanmaktadır. Kurdele büyüsü kişilere özel olarak hazırlanan bir büyü türüdür. Yardım için gelen kişinin özel bilgileri olan adı, anne adı, doğum tarihi ve saati gibi bilgileri kullanılarak Ebced hesaplaması yapılmaktadır. Çıkan sonuca göre farklı formüller ve tılsımlar uygulanarak kurdele üzerine yazılır. Renkli kurdelelere yazılan dualar ve yapılan tılsımlar sayesinde sevgilinizin beynine bazı dalgalar gitmekte ve aklından bir an olsun çıkmamanızı sağlamaktadır. Hasret çeken sevgililerin kavuşması için yapılan en etkili ve kalıcı aşk ve bağlama büyülerinden biridir. Sizlerde sevgilinizin aklından bir an olsun çıkmak istemiyor ve kısa süre içinde istediğiniz, umduklarınız elde etmek istiyorsanız kurdele büyüsü yaptırabilirsiniz.

Ordu medyumlar arayışı içinde olanlar, aşık etme büyüsü veya kurdele büyüsü yaptırmak isteyen kişiler alanlarında donanımlı ve uzman medyum hocalardan yardım alabilirler.

Medyum Oğuz tüm Türkiye genelinde büyüler yapan resmi ruhsatlı bir ordu da medyum hocadır.

Medyum, Medyumlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Güvenlik Sorusu: *

Sayfa başına git