Papaz Büyüsü Nasıl Yapılmalıdır

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılmalıdır
7 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 1.659 kez okundu.

Papaz büyüsü; çok az kişi tarafından bilinerek yapılan bir büyü olduğu için, internette yazılanlara inanmayınız. Yapacağım açıklamalardan önce şunu bilin ki; doğru yapıldığında çok etkili bir büyüdür. İşini iyi yapan medyumlar haricinde herkes bu büyüyü iyi şekilde yapamaz. Çevrede oldukça görüyorum insanların duygularıyla oynayan ve umutlarını kullanan yalancı medyumları. Sizden ricam, herkese hemen inanıp güvenmemenizdir. Etkisini çok çabuk gösterdiği için de, çok tercih edilen bir büyü çeşididir.  Kişi büyünün etkisindeyken karşısındaki kişiye neden bu kadar bağlandığını, onsuz yapamadığını, ondan ayrılamadığını anlayamaz ve anormal derecede bir bağlılık görülür. Doğru medyumların elinde olmadığında kişinin akıl sağlığını yitirmesine varacak etkileri olabilir. Size ustalık alanım diyerek gözünüzü boyama çalışabilirler, bunlara kanmayın sevgili dostlar. Yanlış medyumların elinde olduğunda geri dönülmez felaketlere de yol açabilir. Yapılan büyü bozulmadığında yaşayacağınız sıkıntıları göz önüne alarak, herkese inanıp güvenmeyiniz. Şimdi gelelim papaz büyüsünün nasıl yapıldığına göz atalım.

Kişinin düşünce ve hareketlerini tıpkı bir kukla gibi yönetmenizi sağlayarak karşınızdaki partnerinizin size uyumlu olmasını sağlayarak ilişkinizi sağlamlaştırır. Çok etkili, kuvvetli ve kısa sürede tesirini gösterdiği için dikkatli yapılması gereken ve tehlikeli bir büyüdür. İyi bir medyum olduğuna emin olmadığınız kişilerin sözlerine riayet etmeyiniz. İsminden dolayı Hristiyanların ve papazların bu büyüyü yaptığı düşüncesi yanlış bir düşüncedir. Büyü Süryani alfabesiyle yazılması ve büyünün içerisinde İbranice sözler olması nedeniyle bu adı almıştır.

Uzun zamandır mailler yoluyla sizden birçok mesaj alıyorum. Ancak; merak içinde kalınan ve en çok üzerinde soru sorulan konularda cevap vereceğimi size buradan iletiyorum.  Papaz büyüsü nasıl yapılır sorusunu sıkça sormaktasınız. Normalde bu tür soruları cevaplandırmıyorum ve bilgi vermiyorum. Bu konuda konuşmak yazmak istemezdim.  Fakat;  bu kadar yoğun istek üzerine sevilmiş bir medyum olmam ve Medyum Oğuz ismine yakışır bir şekilde insanlara yardım etme isteğim ile çok ayrıntıya girmeden nasıl yapıldığını sizlerle paylaşacağım.

Farklı amaçlarla yapıldığı için birçok çeşidi vardır. Genelde eşleri birbirinde ayırma, soğutma, geri getirme, kısmet kapatma veya bağlama, aşık etme için yapılır. Kara büyü sınıfında olduğu için genelde büyü yapılacak insana yedirme içirme şeklinde yapılır. Ayrıca; üç harfliler kullanılarak da yapılır. Bu yüzden tehlikeli bir büyüdür. Bilmeyen herhangi birinin yapmasıyla tutacak bir büyü değildir. Tam tersine bilen birinin bile itinayla yaptığı zor bir büyüdür.

Papaz büyüsü nasıl yapılır hususu için kişinin odaklanması ve tüm enerjisini bu işte yoğunlaştırması gerekmektedir. Büyü yapılırken akılda sadece o kişinin ismi olmalıdır. Barışma veya ayrılma konularında o kişiyi kafanda canlandırmalısınız. Ya da kağıt kalemle sembolik resimler de çizebilirsiniz. Büyüden sonra birkaç içinde karşınızdakinin değişimlerini fark edebileceksiniz.

Medyum Oğuz hoca tarafından yapılan çalışmalardan kısa zaman içerisinde sonuç alacağınızın garantisi bulunmaktadır. Türkiye de uzman ve alanında en başarılı hoca efendiyle iletişim kurabilirsiniz.

Medyum, Medyumlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Güvenlik Sorusu: *

Sayfa başına git