Papaz Büyüsü

Bu yazıda papaz büyüsü nedir, hangi amaçlarla yapılır, kaç günde tesir eder kimdir gibi çok merak edilen sorulara cevap vermeye çalışacağız.


Bu yazıda papaz büyüsü nedir, hangi amaçlarla yapılır, kaç günde tesir eder kimdir gibi çok merak edilen sorulara cevap vermeye çalışacağız. Bu noktada önemli bir bilgiye de değinmemiz gerekiyor, müslüman hizmetlilerin-hüddamların kullanılmadığı bir ritüeldir, diğer büyülere göre daha gizemli bir ismi vardır. Kullanılan materyaller farklıdır, bu büyünün hazırlanışı, kullanılan dil ve semboller İslami olmayan kaynaklardan elde edilmiştir.

Papaz Büyüsü
Papaz Büyüsü

Dolayısı ile bu büyüye maruz kalmış kişilerde musallat riski vardır. Süryani dili ile hazırlanan dualar kullanılarak yapılabileceği gibi, sadece sembol yani tılsımlar kullanılarak da yapılabilir. Malzemeleri adet Kanı, ölü toprağı, tırnak, saç, tükürük hayvan atıkları, domuz yağı gibi çok çeşitli malzemeler olabilir. Tek bir tip ritüel yoktur, yüzlerce farklı malzeme sembol ve ritüel ile yapılabilmektedir.

Hangi Amaçlarla Yapılır ?

Yapmanın amaçları farklı olabilir, bu büyü iki kişiyi ayırmak için de yapılabilir iki kişiyi bağlamak için de papaz büyüsü yapılabilir. Her Medyum yapar mı sorusuna gelince, Hayır her medyum yapamaz. Sadece rahmani varlıklarla çalışan dualar ve Kuran ayetlerini kullanan medyum hocalar, papaz büyüsü yapmaz ve bundan çekinirler. Etkili bir papaz büyüsü yapmak için havas ilminden ziyade, farklı kaynaklara ihtiyaç vardır. Bu kaynaklar Kabala öğretilerinden alınan tılsımlar olabilir, İbrani kaynaklardan alınan tılsım ve semboller olabilir. Büyüyü yapmak için, Süryani veya İbrani sembollerine ve diline hakim olmak gerekiyor.

Kaç Günde Tesir Eder ?

Papaz büyüsü hatasız bir şekilde bütün tılsımlar doğru bir şekilde kullanıldığında, 21 gün içerisinde etki göstermesi gerekir. Büyü yapılacak olan kişiye daha önce de büyü yapılmışsa Bu kimsenin, etkisi altında olduğu enerji alanında işlem yapmak gerekecektir. Bu da işlemlerin suresini uzatır. Halk arasında daha gizemli bir kavram olduğu için diğer bağlama büyüklerinden ya da ayırma büyülerinden çok daha etkili olduğuna dair yanlış bir inanç vardır.

Uzmanı Kimdir ?

Havas ilminden ziyade, islam dışı kaynaklardan temin edilen tılsımlar öğretiler dualar konusunda uzman olan bütün medyumlar papaz büyüsü yapabilir. Çok daha etkili tılsımlar ve vefkler için medyum Yahya hocadan bilgi ve yardım alabilirsiniz.

Papaz Büyüsü Bozma

Diğer bütün yabancı kaynaklı güçlerin, oluşturduğu enerji alanını temizlemek için havas ilimleri yeterlidir. Havas ilimleri, ledün ilmi hüddam ilmi vefk ilmi gibi ilimlere Vakıf olan bütün medyumlarca papaz büyüsü bozma konusunda etkili işlemler yapabilir. Bozma uzmanı olarak Medyum Yahya Hoca uzun yıllardır enerji alanı temizleyecek etkili vefkler hazırlıyor. Belirtilerinden muzdaripseniz hoca ile görüşüp bu soruna çare bulabilirsiniz.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir