Rızık Açma Büyüsü

Rızık açma büyüsü nedir, nasıl yapılır, kaç günde tesir eder ve en iyi rızık açma büyüsü yapan medyumlar kimlerdir gibi sorulara cevap vereceğimiz


Rızık açma büyüsü nedir, nasıl yapılır, kaç günde tesir eder ve en iyi rızık açma büyüsü yapan medyumlar kimlerdir gibi sorulara cevap vereceğimiz bu makalemizde, kafanızdaki soru işaretlerini gidermeyi amaçlıyoruz. Rızkının kapalı olduğunu düşünen veya bunu fark eden milyonlarca kişi, bu talihsiz duruma anlam veremiyor. Başkaları keyif içinde hayatlarını sürdürürken, geçimliğini temin etmek için var gücüyle çalıştığı halde ancak karnını doyurabilen insanlar dünyanın her yerinde var. Bu insanlar hayatı anlamlandırma konusunda sıkıntı yaşıyorlar. Her şeyin bir imtihan olduğunu, geçici olduğunu, her sorunun bir çaresi olabileceğini düşünmüyorlar.

Rızık Açma Büyüsü
Rızık Açma Büyüsü

Rızık Açma

Rızık açma konusunda çok çeşitli çözüm yollarının bulunduğunu fark eden insanlar bu yöntemlerle kolayca sınıf değiştirebiliyor, diğerleri kafası karışık bir halde çözümsüzlük içinde yaşamaya ve acı çekmeye devam ediyor. Havas ilimlerinden istifade ederek Bereket Duası, Bereket muskası gibi araçlarla hayatınızdaki bütün kötü Enerjileri def edebilirsiniz. Bu konuda yetenekli medyumlardan biri olan medyum Yahya hoca, vefk hazırlayarak rızık açma konusunda Önümüzdeki tıkalı olan bütün kanalları açmaya çalışıyor. Kur’an-ı Kerim’de evlerimize, işimize, psikolojik hayatımıza ve ekonomik hayatımıza refah getirebilecek son derece şifalı ayetler bulunuyor. Kutsal kitabımızdaki bütün ayetlerin birer şifa kaynağı olduğunu biliyoruz. Ama hangisinin hangi amaçlar için daha etkin olduğu Konusu ise ilim isteyen bir konudur.

Derin hocalar, medyum hocalar, Gizli İlimler adını verdiğimiz bu alanlarda sıkı bir şekilde çalışarak birçok duanın tılsımın sırrını çözmeye çalışıyorlar. Deneme yanılma yöntemleri ile yıllarca çalışarak etkili vefkler hazırlayarak insanların hizmetine sunuyorlar. Medyum Yahya hoca bu derin hocalar arasında yer alıyor. Yaşamımızı olumsuz etkileyen rızık meselesine çözüm olmak amacıyla havas ilminden aldığı bilgileri kullanarak, halk arasında rızık açma büyüsü, medyumlar arasında rızık açma vefki olarak bilinen yöntemi uyguluyor. Böylece rızkını helal yoldan kazanmak isteyen bir çok iyi niyetli insana yardımcı olmak için manevi güçleri devreye koymak mümkün oluyor. Bu insanlar işlem sonrasında yeni iş kapıları ile karşılaşıyor.

Birçok yerden iş teklifi alıyorlar. Rızıkları genişliyor. Bu gelişmeleri izleyen ve kendi hayatında bizzat gören insanlarda, hayata karşı olumlu bir bakış açısı meydana geliyor. Bu insanlar hayatı daha çok sevmeye başlıyorlar. Her makalemizde değindiğimiz gibi, bu makalede de önemli bir bilgiyi anlatmak ihtiyacı hissediyoruz. Vefk yazmak ile büyü yapmak arasında ince bir fark vardır. Vefk eğer havas ilimleri çerçevesi terkip edilirse, yapılan işlemin adı büyü değildir. Olsa olsa bir hayır çalışmasıdır. Neticede Müslümanların elzem ihtiyaçlarını karşılamak için yapılan işlemlerdir. Bütün amaç hayatı kolaylaştırmak, geçimi sağlamak huzur ve mutluluğu getirmektir. Halk arasında rızık açma büyüsü olarak bilinen rızık vefki işte bu amaçla hazırlanır.

Rızık Açma Büyüsü Kaç Günde Tesir Eder ?

Rızık açma büyüsü olarak adlandırılan rızık açma vefki; talep eden kişinin yıldıznamesi ne bakılarak ve hüddamla istişare edilerek bir hafta içerisinde hazırlanır. Hazırlanan vefk bir anahtar görevi görerek, rızık kapılarının açılması için odaklanmış güçlü enerji olarak çalışır. Kendisi için vefk hazırlanmış olan kişinin etrafındaki bütün insanlar, olumsuz düşüncelerden sıyrılarak yardımcı olmaya çalışırlar. Kapılar bu şekilde açılır. işlemin tesir suresi 1 hafta ile 1 ay arasında değişebilir. Rızık açma büyüsü uzmanı Medyum Yahya hoca kişiye özel olarak hazırladığı vefk işlemini tamamladıktan sonra vefki postalayacak ve bazı özel duaların okunmasını tavsiye edecektir.

Unutmayalım ki dualar açılmaz olarak düşünülen bütün kapıları açabilir. Duanın gücünü hiçbir zaman hafife almamamız gerekiyor. İşte vefk de bir duadır, fakat yazılı ve sistematik olarak hazırlanmış bir duadır. İşin içinde şeytani amaçlara hizmet eden kötü enerjiler yoktur. Tamamen hayırlı amaçlar için çalışan ve hizmet eden hüddamlar vardır.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir