Sabun Büyüsü

Sabun Büyüsü
30 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 1.167 kez okundu.

Sabun büyüsü denildiği, yine bir çeşit büyü olarak nitelendirilir. Kendi arasında da ikiye ayrılır. İki amaçlı kullanılan sabun büyüsü, eğer bir kişiyi kendinize bağlatmak istiyorsanız, aranıza soğukluk girdiyse sabun büyüsüne başvurulur. Size gönülden bağlanmasını sağlar. Diğeri ise kara büyü diye nitelendirdiğimiz büyü çeşididir ki; ben Medyum Oğuz olarak bunu da hakkıyla yapmaktayım.  İşinin ehli bilirkişi medyum tarafından yapıldığı takdir de çok etkili ve hızlı sonuçlar alınmaktadır. Sabun büyüsü yaptırmak isteyen kişinin önce ne amaçla yaptırmak istendiği öğrenilmesi gerekir. İyi niyetle yapılması isteniyorsa karşındaki insan size aşkla, muhabbetle ile size bağlanmasını sağlar. Sabun büyüsü bir diğer adı olan kara büyü, doğru yapılmadığı takdirde tehlikelere yol açabilecek boyutlara çıkabilir. Bu konuda da adımdan sıkça bahsedilmesi, bu işi ancak Medyum Oğuz yapabilir denmesi de beni mutlu ediyor. İlim irfan sahibi olan medyum ya da medyumlar Allah’ın verdiği bu güzel emaneti zor durumda olan insanların iyiliği için kullanmaktan mutluluk duyarlar.

Sabun büyüsünün, ne amaçla kullanılmak istendiği bu yüzden önemlidir. Ben ayrıca kötü niyetle yapılan sabun büyüsünü bozmak için, bir takım çalışmalar yapıyorum. Ancak içinde bu denli kötülük barındıran insanları hayatınızda barındırmanız konusuna şiddetle karşı çıkarım sevgili dostlarım. Bana verilmiş böyle güzel emanete, ihanet edemem ve etmemeliyim de zaten. Bu durumu kullanan birçok insan olduğu gibi içlerinde kötülük besleyen sözde medyum olan kişiler tarafından da yapılması mümkündür. Bu sayede insanların parasını yemek adına kendilerine meslek edinmiş kendini bilmez insanlar. Şeytanla iş birliği içinde olan bu insanlar cennetin kapısının önünden bile geçemeyeceğini belirtmek isterim. Onların yaptığı kötü büyüler ile bana gelen kişileri de bu sabun büyüsü bozma işini de başarıyla yapıyor olmam sayesinde kişileri huzura kavuştururum. Büyüler, ne zamandan beri bu kadar kolay bir iş haline geldi anlamış değilim doğrusu. Para kazanmak uğuruna Allah’a nasıl bu denli şirk koştuklarını düşünemiyorum. Ben ki; Rabbimin bana verdiği en güzel hediyeye sahip çıkabileyim diye elimden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyorum. Kolay değildir böyle sorumluluğun içinde yer almak. İlmim bilgilerim sayesinde, tecrübelerimle iyilik adına yapmış olduğum, canlı şahitler ile bunlara tanık olurken, bu tarz insanların yaptığının akıl işi olmadığını söylemek isterim.

Ben Medyum Oğuz olarak, kötü insanların yaptıklarına meal vermeden ilerleyeceğiz. Onlar yaparsa biz bozarız ve bir daha yapmamalarını sağlanırız. Büyülerin güzel olan tarafları ile ilgilenmek varken nedir bu kötülükler ah sevgili dostlarım anlam veremiyorum. İçinizde kötü bir büyü yapıldığına dair hisleriniz varsa bir gelin de görelim illa olacak diye bir şey yok elbette sadece içimizi rahatlatalım hepsi bu. Yapmanız gereken çok basit sevgili dostların bu işin ehli gerçek medyum ile çalışmak dertlerinize deva olmasını sağlamak.

Medyum, Medyumlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Güvenlik Sorusu: *

Sayfa başına git