Sabun Büyüsü

Sabun büyüsü için iğne ve ip kullanılır. Bu malzemeler basitçe elde edilen malzemelerdir ama iş tılsımda gizlidir. Bu tılsım, çok tehlikelidir ve dikkatli olmak


Sabun büyüsü nedir, neden yapılır, ritüeli nasıldı gibi sorulara cevap vereceğimiz bu yazıda, en kötü kırmızı büyülerin başında gelen, kolay yapılan bu işlemden korunmanız için gerekli yolları da göstermek istiyoruz.

Sabun Büyüsü
Sabun Büyüsü

Sabun Büyüsü Nedir?

Malzemesi sabun iğne ve ip olan basitçe yapılan ve sırrının tılsımda gizli olduğu büyü çeşididir. Bu büyü hasta etme- öldürme niyeti ile yapıldığı için, kullanılan tılsımlar da şeytani varlıkları çağırmak içindir. Bu şeytani varlıklar, Müslüman olmayan cinlerdir, insanlara zarar vermek onları en çok mutlu eden şeydir. Hastalık yapmak için cinler ne gibi bir etki gösterebilir? Bilinç altına sürekli olumsuz mesajlar gönderen bu varlıklar, insan bedenine nüfuz etme yeteneğine, insan düşüncelerini değiştirme gücüne sahipler. Yani onun iradesini ele geçirebilirler. Kendisine sürekli olarak “ ben hastayım ben öleceğim” diye telkinde bulunan bir insan, mutlaka hastalanacaktır. Cinler de bu telkinleri yaparlar. Bu ritüelde kullanılan cinler, zarar vericidir.

Neden Yapılır ?

Hedef alınan kişiyi, önce psikolojik olarak, ölüme sürüklemek, onu içten yıkmak sonra da bu ruhsal çöküşü, bedene de yansıtmak amacı ile yapılır. Nihai niyet, kişiyi ölüme taşımaktır. Bu süreç kişinin durumuna göre, 6 ay ile 1 yıl devam edebilir. Hastalık ortaya çıkar ve nedeni anlaşılamaz. Hasta git gide kötüye gider. Sabun büyüsü bozma işlemi yaptırılmazsa, hasta ölebilir.

Sabun Büyüsü Ritüeli

Sabun iğne ve ip kullanılır. Bu malzemeler basitçe elde edilen malzemelerdir ama iş tılsımda gizlidir. Bu tılsım, çok tehlikelidir. Tılsım yazılır yazılmaz, onun koruyucuları hemen hedefe kilitlenir. Bu işlemin şeytani bir iş olduğunu da belirtelim.

Aşk Büyüsü Olarak da Yapılır mı ?

Bu sorunun cevabı evettir. Farklı amaçlar için de yapılır, kullanılan malzeme sabundur ve aşk büyüsü için aşk tılsımları kullanılır. Aşk büyüsü niyetine yapılabilir, bağlama büyüsü niyetine de yapılır. Burada büyü yapan hoca hangi ilim ile olaya yaklaşırsa ona göre reaksiyon alacaktır. Hatta istenirse ayırmak için bile kullanılabilinir.

Sabun Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Büyü belirtileri barizdir, ortaktır. Sitemizde büyü belirtileri başlıklı yazılarımızı okuyup belirtileri inceleyin. Kabus görme sesler işitme, depresyon, intihar düşünceleri, insanlardan kaçma, odaklanamamak, yemeden içmeden kesilmek sürekli hasta ve yorgun hissetmek belirtiler arasındadır.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir