Saç Teli Büyüsü


Saç teli büyüsü binlerce yıl önce ilk kez Çin’de yapılmaya başlanmıştır. Saç teli büyüsü bilinen en eski ve en etkili bağlama büyüleri arasında başlarda gelmektedir. Saç teli büyüsü de diğer aşk büyüleri ve bağlama büyüleri gibi mutlaka işinde uzman bir medyum tarafından hazırlanmalı ve kişiye doğru uygulatılmalıdır. Yanlış yapılan büyüler çoğunlukla işe yaramaz ancak bu yanlışlıklar bazen hayati sonuçlar da ortaya çıkarabilir.

Saç Teli Büyüsü

Saç Teli Büyüsü
Saç Teli Büyüsü

Saç teli büyüsü adından da anlaşılacağı üzere saç telinden alınan bir ya da birkaç tel ile yapılmaktadır. Ancak büyü uygulanacak kişinin saçından tel alındığından kesinlikle haberi olmamalıdır. Medyum Yahya , 26 yıldır yaptığı medyumluk mesleği boyunca binlerce kez saç teli büyüsü yapmış ve hepsinden olumlu geri dönüşler almıştır. Saç teli ile yapılan çalışmalarda, özel hesaplamalar, formüller, şifreler ve dualar yapılması şarttır. Saç teline atılan düğümler bu büyünün tesirini yükseltir, kısa zamanda sonuca ulaşmasını sağlar.

Saç teli ile yapılan büyüler içinde kötü niyetli büyüler de mevcuttur. Kişinin canıyla ödediği bedeller bile olabilir. Manevi sıkıntı hissedildiğinde en kısa zamanda işinde bilirkişi konumunda olan medyumlardan destek alınması gerekebilir. Gerçek Medyumlar arasında bu konuda uzmanlaşmış kişiler vardır. Bunların içinde medyum Yahya’nın yeri en baş sıralardadır. Gerçek medyum Yahya sahip olduğu havas ilmi detayları, doğaüstü ve sezgisel güçleri ve Allah inancı; onun yaptığı çalışmalardan her zaman olumlu sonuçlar almasını ve sorunu olan kişilerin hepsinin hayatında güzel yönde gelişmeler olmasını sağlamaktadır. Güvenilir ve gerçek medyum; medyum Yahya gibi işinin uzmanı olmalı ve yaptığı tüm çalışmaları bilgi ve tecrübesiyle hayata geçirmelidir.

Saç teli (kılı) büyüsü; yüksek etkili bağlama büyüleri kategorisinde yer almaktadır demiştik. Bağlama büyüleri bilindiği üzere; daha ziyade çiftlerden birinin uzaklaşması, soğuması ya da terk etmesi üzerine yapılan ve kişiyi geri döndüren, muhabbetini, aşkını, sevgisini arttıran büyülerdir. Saç kılı büyüsü yapan iyi bir medyum bilir ki; giden kişi dönecek ve eskisinden çok daha derin hislerle sevdiğine bağlanacak. İşte geçrek medyum Yahya da yaptığı çalışmaların en kısa sürede sonuca ulaşmasını ve ihtiyacı olan kişilerin hayır dualarını almayı her şeyden çok önemsemektedir.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir