Şeker Büyüsü

Şeker büyüsü için, 100 gram şeker ve bir kase su gerekir. Şekeri suya atacak olan medyum, dualarını okumaya başlar, ta ki şeker eriyinceye kadar büyülü kelimeleri


Şeker büyüsü nedir, neden yapılır konusunda bilgi vermek amacıyla yazdığımız bu makalede, bağlama- aşk büyüleri arasında en etkili büyülerden biri olan bu büyü hakkında gerekli bilgiye sahip olacaksınız. Tüm nesne içeren büyü ritüellerinde, kullanılan malzemeler büyü gücünü arttırdığı için, önemlidir. Medyumlar büyü yapma konusunda yetenekli bilgi ve deneyimli oldukları için, yaptırmak istediğinizde, bu bağlama büyüsü medyum Yahya hocaya yaptırabilirsiniz.

Şeker Büyüsü
Şeker Büyüsü

Şeker Büyüsü Nedir ?

Şeker büyüsü, malzeme olarak şekerin kullanıldığı bir ritüeldir, bu ritüelde, kullanılan şeker, çağrılan hüddamların sevdiği bir maddedir. Yakılan buhurların güzel kokusu ve tütsülerin manevi güçlere verdiği haz nedeni ile, bu maddeler, büyünün çabuk tutmasını sağlar. Kara sevdaya düşmüş sevenleri, sevdiklerine kavuşturmak, ayrılanları kavuşturmak için yapılan bir büyüdür.

Evde Yapabilir miyim ?

Amatörce büyü işlerine girişmek, gözle görülmeyen varlıkların musallatı ile sonuçlanabileceğinden, sadece medyum hocalara yaptırılmasını öneriyoruz. Bu işi yapmak isteyenlerin, kendileri amatörse, cinleri çekebilecekler ve onların musallatı apayrı bir dert olacaktır. Bir derdi çözeyim derken başka bir dert oluşacaktır. Bu yüzden kendi kendinize, internetten öğrendiğiniz yöntemleri uygulamayın, olumsuz tesirlerden korunmak için medyum Yahya hocaya başvurun.

Yapımı

Şeker büyüsü için, 100 gram şeker ve bir kase su gerekir. Şekeri suya atacak olan medyum, dualarını okumaya başlar, ta ki şeker eriyinceye kadar büyülü kelimeleri art arda devam ettirir. Bu okunmuş şekerli su, büyü yapılana içirilir. Böylece büyü ritüeli tamamlanır. Kaç günde etki gösterir sorusu da merak ediliyor, bu büyünün etki etme süresi, büyü yapılanın durumuna göre, 1-5 gündür. Etkisi çok kolay fark edilecektir, büyüyü yaptırdığınız kişi, size karşı tüm bayraklarını indirecek, sizin huyunuza suyunuza gidecek, size karşı bir direnç göstermeyecektir.

Şeker Büyüsü Yapan Medyumlar

En iyi şekilde, bağlama büyüsü uzmanı medyum Yahya hocaya yaptırılabilir, kendisi kısa süren bir ritüel ile, çok etkili tılsımları harekete geçirecek ve sonuçlar sizi sevindirecektir.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir