Soğutma Büyüsü


Soğutma büyüsü; ikili ilişkilerde kadınla erkeğin arasını açmak, birbirinden uzaklaştırmak için yapılan büyü çalışmalarının başında gelmektedir. Medyumlar aracılığıyla yapıldığı bilinen etkili soğutma büyüsü için işinin ehli bir medyum bulmak oldukça önemlidir. Medyum Yahya olarak, uzun yıllardır ihtiyaç duyan kişilere özel formüllerle hazırladığım soğutma büyüleri ile hizmet vermekteyim. Yüksek etkili soğutma büyüsü yapmamı isteyen herkes, dünyanın neresinde olursa olsun bana mail adresim ya da telefonum aracılığıyla rahatlıkla ulaşabilmektedir.

Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü
Soğutma Büyüsü

Soğutma büyüsü; genellikle eşini ya da sevgilisini üçüncü bir şahıs için terk eden tarafı geri getirmek için yaptığım ve oldukça emek isteyen, ilim bilgisi gerektiren özel bir büyü çalışmasıdır. Medyum Yahya adını, işinde güvenilir medyumlar arasına taşıyan hizmetlerim arasında soğutma büyüsü önemli bir yer kapsamaktadır. Aynı şekilde ayırma büyüsü niyeti ile de soğutma işlemi uygulanabilir. Yüksek etkili soğutma büyüleri arasında sadece üçüncü kişileri iki kişinin arasından uzaklaştırmak için yapılanlar yoktur.

Örneğin eşinizde istemediğiniz kötü bir alışkanlık var ve siz onu bu alışkanlığından kurtarmak istiyorsunuz. Size gereken yine farklı bir formülle hazırlayacağım soğutma büyüsü olacaktır. Bu kötü alışkanlıklar arasında kumar, içki ve uyuşturucuyu sayabilirim. İyi bir medyum bu büyüyü hazırlarken öncelikle kişilerin özel bilgileriyle yaptığı detaylı hesaplamalar gerekmektedir. İlmi bilgilerim doğrultusunda kişiye ait formüller bularak soğutma büyüsü çalışmamı tamamlarım. Doğru bir ebced hesabı, Havas ilmi ve Allah rızası ile başa çıkamayacağım manevi sorun olmadığını yeri gelmişken sizlerle bir kez daha paylaşmak isterim kardeşlerim.

Soğutma büyüsü yapılırken kişinin durumu ve neye karşı soğutulmak istendiği, büyü için yapılacak formüller açısından büyük önem taşır. Yanlış yapılacak bir hesaplama büyü çalışmasının işe yaramasını engelleyeceği gibi çeşitli zararlı sonuçlar da doğurabilir. 26 yıldır ihtiyaç sahibi olanların manevi sorunlarına en kısa sürede çözüm getirdiğim için işinde usta bir medyum olduğum herkes tarafından bilinmektedir. 

Medyum Yahya olarak sizlere verdiğim hizmetler, aldığımız sonuçlar sayesinde on binlerce kişi huzurlu ve rahat bir hayat sürmektedir. Resmi ruhsatlı medyum olarak çalışmakta ve devlete olan yükümlülüğümü de vergimi vererek yerine getirmekteyim. Tüm bunlar benim ne kadar güvenilir bir medyum olduğumun da bir nevi kanıtı niteliğindedir.

Eşiniz ya da sevgiliniz sizi terk edip bir başkasıyla mı görüşmeye başladı ya da eşinizin aile hayatınızı derinden sarsacak kötü bir alışkanlığı mı var? Hiç vakit kaybetmeden Medyum Yahya yani benimle bağlantıya geçmenizi öneririm. Sizlerle yapacağım görüşme sonucunda bana vereceğiniz kişisel bilgilerinizle sizleri içinde bulunduğunuz karamsar durumdan en kısa sürede kurtarabileceğimi bilmenizi isterim. Türkiye’de veya dünyanın bir ucunda olmanız size hizmet vermemi asla etkilemez. Uzun yıllardır yaptığım büyü, vefk ve havas ilmi çalışmaları sayesinde sizlerin tüm ruhsal sıkıntılarınıza çare bulmaktayım. Yeter ki; siz güvenilir bir medyum hoca ile sorunlarınızın çözüleceğine inanın ve Medyum Yahya ile görüşmeye karar verin.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir