Su Bakımı


Su bakımı, medyumlar tarafından yapılan bir türdür. Kişinin niyeti ve sorusu özelinde süreç devam eder. Aile, evlilik, çocuk sahibi olmak, düzen kurmak, kariyer ve iş, gelecekle ilgili belirsizlikler gibi geniş konu başlıkları için tercih edilen bir yöntemdir. Medyum Yahya olarak bu konuyu icra ediyor olman size aynı zamanda bu yöntemle yardımcı olabileceğini vurguluyor. Tekniği dışında su bakımı uygulayan kişi oldukça önemlidir. İman ve inanç açısından ahlakı değerleri yüksek biri vat olmalıdır. 

Medyum olarak en kıymet verdiğim çalışmalar arasında yer alan bu yöntem için psişik yetenekler ve profesyonellik çok önemlidir. Ayrıntı isteyen bu çalışma sırasında güvenilirlik esas olmalıdır. Bir diğer etkiye sahip olan su falı ile aynı özellikleri de taşımaktadır. Medyum niteliği taşıyan kişilerin iyicil enerjiler yardımı ile insanların aura alanlarında bilgileri evrenden çekebilirler. Her kişinin yapabileceği kabiliyette bir işlem olmadığının altını çizmek isterim. Yapan kişinin kendi enerji alanının pür ve berrak olması da bu açıdan çok önemli olacaktır.

Su Bakımı

Su Bakımı
Su Bakımı

Dünyadaki en zor ve komplike işlemlerden olan su bakımı gelişi güzel her yerde yapılmaması gerektiğinin önemi vardır. Bize kendilerini bu açıdan emanet eden ve güvenen kişilere karşı sorumluluklarımız vardır. Bu konuda hassas ve dikkatli olmak gerekir. Bu da ancak uzmanlığı Medyum olan ve yıllarını bu işe adayanlar tarafından yapıla bilinir. Medyum Yahya olarak bu konuda bilgi almak isteyen sevgili okurlarım sitenin iletişim bölümünden bize ulaşabilirler. Su bakımı için medyum.gen.tr vasıtası ile faydalanabilirsiniz.

Deneyim ve tecrübeler bu konuda çok profesyonel yaklaşımlarda olduğumuzu işaret edecektir. Temiz kalpli olmak sizin özel konularınızı bana danışarak açmanızda kriter olmalı. İyi niyetinden ve yapılan işlemden emin olmadığınız durumlardan uzak kalmanızı temenni ederim.

Su bakımı sırasında medyum bu konuda kapıları açar ve temiz enerjileri ile yol yordam bile üslubunu ortaya koyar. Profesyonel yaklaşım sırasında yaptığım işle alakalı detaylı takip edilmesi gerekenler benim kontrolüm dahilinde devam eder. Bulunulan ortamın temizliği de oldukça önemlidir.  Sizlere hizmet verirken bu tarz konulardaki özenimiz bizi birçok yerden ayırmayı başarmıştır. Su bakımı diğer fal şekillerinden ayıran en belirgin özellikler soru ya da kişi üzerinden yapılan bakımda inanılmaz detaylara inebilmektir. İsimler, mekân, tarih, şehir ve buna benzer konularda harf ya da harfler verir.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir