Su Falı


Su falı bilinen en zor ve profesyonellik gerektiren fal türlerin arasında yer alır. Dünya da birçok ülkede Medyumlar ya da Medyum vasıflarına vakıf olan kişiler tarafından bakılır. Eğer su falı bakan kişi böyle bir uzmanlık ya da tecrübeye, doğuştan yeteneğe sahip değil ise katiyen bu işlemi tercih etmeyin. Önden hazırlık gerektiren bir işlemdir. Kişinin gönül kapısı olumu, temiz, pür olmasının önemi yüksektir. Esma ve ayet kullanılarak yapılan bir işlem olması aynı zamanda bakan kişinin belli bir vicdan ahlakına sahip olması önemlidir.

Su Falı

Su Falı
Su Falı

Su falını bakacak olan kişinin bu işlemi yaparken hazırlıkları kendisinin yapması çok önemlidir. Su ve kullanacağı kap benim tarafımdan hazırlanır. Kaba doldurulan suya kişinin niyeti okunur. Medyum konsantre olması, bulunan ortamın ferah ve aydınlık bir görüntü vermesi de ayrıca önemlidir. Ortamın bu açıdan olabildiğince sessiz olması da önemlidir. Tercihen kişi ile yüz yüze görüşmek uygun olur. Karşınızdaki kişinin sorusuna ya da dileğine odaklanmak Medyumun profesyonelliğine bağlıdır.

Mitolojideki bazı karakterlerin hikayelerine bakıldığında su, dere ya da nehir gibi akıntısı olan bölgelerde yüksek erbap sahibi olan kişilerin geleceği ya da ani görmesi denilen yüksek algı yöntemi vardı. Bu sayede Medyum, bu yöntem sayesinde kişiyi doğruya yönlendirmelidir. Su falında yapılan yöntem profesyonel bir işlemdir. Bu açıdan yapan kişinin yeteneği ve kabiliyeti önemli olacaktır. Medyum.gen.tr sitemizden faydalanabilirsiniz.

Özenle ve titizlikle takip edilmesi gerekir bu sürecin. Sorularınızı ve yönlendirmeleri işlem sırasında not alabilirsiniz. Size ekstra soru sormanız gerektiğinde yönlendiriyor olacağım. Deneyim gerektiren bu işlem olduğunun altını bir kez daha çizmek isterim. Bu işlem için önceden başvuru yapmanız uygun olur. Hayatınızın önemli bir dönemini anlamak, dinlemek ya da yönlendirmek istiyorsanız özel bir fal tipi olan Su falı sizin için uygun bir secim olacaktır. Karşılıklı saygı ve bakan kişiyi yanlış yönlendirmediğiniz sürece yeteneklerimize ve psişik gelişimime uygun bir birleşim ile yapılan bakım her açıdan tatminkar bir sonuç verecektir.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir