Süryani Büyüsü

Bu yazıda Süryani büyüsü nedir, neden yapılır, kaç günde tesir eder gibi araştırılan sorulara kısa net ve bilgi verici cümlelerle cevap vermek istiyoruz.


Bu yazıda Süryani büyüsü nedir, neden yapılır, kaç günde tesir eder gibi araştırılan sorulara kısa net ve bilgi verici cümlelerle cevap vermek istiyoruz. Birçok medyum sitesinde araştırma yaptığınızda, site sahibi olan medyumu övmek dışında bir açıklama bulamıyorsunuz. Yan başlıklarda da yine büyü hakkında bilgi verilmesi gerekirken yine medyumu öven bıktırıcı cümleler görürsünüz. Net bilgi almanın mümkün olmadığı bu sitelerde oyalanmamanız için, yukarıdaki soruları tek tek cevaplayalım.

Süryani Büyüsü
Süryani Büyüsü

Süryani Büyüsü Nedir?

Bu büyü, Süryanice yazılan harflerle ve Süryani gizli ilimlerinden gelen tılsım – sembollerle yapıldığı için, Süryani büyüsü adını alır. Yani yapılan işlemlerde Süryani kaynaklar kullanılır, kaynakları kullanan medyumun bu işlemlere hakim olması yeterlidir.

Neden Yapılır?

Aşk ile bağlama, sevenleri kavuşturma, engelleri kaldırma gibi amaçlarla yapılır

Süryani Büyüsü Yapan Medyumlar

Yapmak için, Süryani dilinin hepsine hakim olmak gerekmez, o öğretilerdeki tılsımları bilmek, neden kullanıldıklarını bilmek yeterlidir. Yani iyi yetişmiş tüm medyum hocalar yapabilir ve bozabilir. Medyum Yahya hoca da Süryani büyüsü yapma ve bozma alanında etkili hocalardan biridir.

Diğer Büyülerden Daha mı Etkilidir?

Hayır, her büyü kendi çapında yapılışına göre, yapan hocaya göre etkilidir. İşini bilen hocalar, tüm bağlama büyüleri etkili olacak şekilde yapabilir. Bir büyünün diğer büyüye karşı daha etkili olacağı söylenemez.

Kaç Günde Tesir Eder?

Büyü kimin için yapılıyorsa, o kişinin durumu, yaşı, enerji alanı, burcu, karakteri, psikolojik yapısı, büyüye karşı direnci büyü etki süresini belirler. Bazı insanlara hiç büyü işlemeyebilir, bazı insanlar çok çabuk etki altına girebilir. Bu bilgilere bakarak; büyü etki süresinin 1-21 gün arasında olduğunu söyleyebiliriz. Eğer 21 gün geçtikten sonra hala bir değişim yoksa, büyü tutmamış demektir.

Etkisi Ne Kadar Sürer?

Bir büyünün etki süresi, onu bozacak bir etki yoksa yıllarca sürebilir. Bazı büyüler de 6 ay sonra kendiliğinden kaybolur.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir