Tarot Falı


Tarot falı, Ortaçağ döneminin sonlarına doğru Avrupa’da yoğunlukla ortaya çıktığı bilinir. Kartların sembolleri ve yönlendirmeleri ile uygulanan bir yöntemdir. Semboller hakkında geniş bir bilgi aktarımı tarafımca mümkün olabilir. Ancak bu konumuzun dışında bir paylaşım olur. Ancak şunu söyleyebilirim; semboller kişinin enerji akışına göre değişim gösterebilir. Sezgilerim ve yönlendirmelerim sayesinde semboller adeta birer araç oluyor. Medyum Yahya olarak Tarot Falı konusunda deneyimlerim bilgi, uzun çalışmalar ve emekler üzerine kuruludur. 

Geçmişte psikolojik şifa yöntemi olarak kullanılan Tarot falı; 78 karttan oluşan bir desteden oluşur. Bilgiye destek amaçlı olarak kullanılmaya devam etmiş ve günümüzde kehanet ve fal ile güncelliğini korumuştur. Geleneksel olarak Tarot 22 tane büyük majör kartı ve 56 adet küçük minör kartından oluşur. Küçük arkana olan kartlar bildiğimiz iskambil kâğıdı destesinden çok daha önce olduğu kabul edilmektedir. Tarot falı aslında bir çarkın dönmesi anlamını da taşır.

Tarot Falı

Tarot Falı
Tarot Falı

Medyum ya da Medyumlar Tarot kartı ile fal bakabilme imkanına sahip olabilirler. Ancak bu yöntem kartları iyi tanıma ve yorumlamak için yüksek sezgiler ister. Tarot kişinin hayatına yön vermek, yöntem göstermek adına tercih edilen yöntemlerden biridir.  Yorumcunun bakış açısına ve enerjisine bağlı olarak değişim gösterebilir. Bakım yapan kişinin aura alanının temiz ve billur olması kartlar açısından oldukça önemlidir. Soru ve cevap şeklinde ilerleyen Tarot falı için zamanınız kısıtlı olmaması, konsantrasyonun yüksek olması önemlidir. Bu açıdan konuya hakim olan bir Medyum tarafından yönlendirilmek önemli olacaktır. 

Birebir bakılan bir yöntemdir. Karşındaki kişinin onayı ve enerjisi bu açıdan önemli olacaktır. Çok ekstrem durumlarda online görüşmeler de mümkün olabilir. Meslek ve tecrübe hayatım boyunca kişinin haklarına ve saygınlığına bu işler bakarken çok önemli olduğunu düşündüm.  Bu yüzden en kaliteli, en olması gereken gibi sizlerle ilgilenmek görevimdir.

Tarot ile Nelere Bakılır

Tek ya da birden fazla soru için de Tarot falı bakılabilir. Sadece bir konuya yönelmek de mümkündür. Tarot yaşamınızdaki tıkanıklara dair sırlar verirken bir yandan merak ettiğiniz konu dahilinde size yönde verecektir. Tarot kartları size rehberlik yapar, bilinenin aksine kaderinizin değişmesine neden olmaz. Önemli olan bakan kişinin hakimiyetidir. Kartlar yolu ile bu yöntemi merak ediyor ve size danışmanlık yapmamı arzu ediyorsanız, site üzerinden randevu almanız ya da Medyum Yahya olarak bana direk ulaşmanız mümkün olacaktır. Özel kararlarınızı benimle birlikte bu yol aracığıyla aşabilirsiniz.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir