Tılsım

Tılsım
18 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 1.501 kez okundu.

26 yıl gibi uzun bir zamandır doğaüstü güçlerimi, ilmi bilgilerimi; Allah yolundan ayrılmadan iyi bir medyum olmak için kullandım. Yaptığım tüm büyü, vefk ve tılsım çalışmalarında; bana ihtiyacı olan kişilerin hayrına olacak şekilde ve onların dertlerine, sorunlarına en kısa zamanda çözüm sağlamak için hizmetler verdim. Yüksek etkili tılsım çalışmalarım sayesinde binlerce kişinin manevi huzura ve ruhsal sağlığına kavuşmasına yardımcı oldum kardeşlerim.

Tılsım, halk arasında sihir, büyü veya efsun kelimelerinin karşılığı olarak da sıkça kullanılan bir tabirdir. Tılsımların doğaüstü güçler içerip yansıtması gerektiği, özel bir kuvvete sahip olduğu pek çok kişi tarafından bilinmektedir. Medyumlar tarafından hazırlanan tılsımların, kişileri kötü gözlerden koruduğuna, sevenleri kavuşturduğuna veya manevi sıkıntıların giderilmesi için kullanıldığına şahit olmaktayız. Medyum Oğuz Aslan olarak, hazırladığım tılsımlar sayesinde, aşk ile birbirine bağlanan, kısmeti açılan, ruhsal anlamda huzura kavuşan pek çok kişinin derdine derman olduğumu söylemek isterim kardeşlerim.

Tılsım hakkında sizlere biraz daha bilgi vermem gerekirse, tarih boyunca Anadolu’da kadınlarımızın kıyafetlerinin üzerine taktıkları metal süs eşyalarından bahsetmemek olmaz. Kadınlarımızın değerli ya da değersiz metalleri üzerlerinde taşımalarındaki asıl amaç, bu tılsımların onları kötülüklerden koruduğuna ve uğur getirdiğine inanmalarıdır. Aslına bakarsanız tılsım; kişileri nazardan korumak, sevenleri kavuşturmak, manevi rahatlamayı sağlamak için yapılan büyü ve dua çalışmalarının maddeye çevrilmiş halidir. Tılsım; çoğunlukla bir durumu ifade eden şekillerde yapılır veya muska ve vefkler gibi özel formüller kullanılarak yazılıp hazırlanır. Tılsım çalışmalarının etkili olabilmesi için medyum hocanın doğaüstü güçlere sahip olması ve bu yeteneklerini hazırladığı büyü ve vefk çalışmaları üzerinde en doğru ve yüksek etkili şekilde kullanabilmesi gerekmektedir. Güvenilir Medyum Oğuz Aslan olarak, yıllar boyunca insanların ihtiyaçları doğrultusunda kişiye özel tılsımlar hazırladım ve sorunlarını çözüme ulaştırdım.

Resmi ruhsatlı çalışan bir medyum hoca olarak ben Medyum Oğuz Aslan, tılsım çalışmalarımda önce sizlerin düşen enerjinizi geri kazandırmakla işe başlarım. Başınıza gelen tüm olumsuz olayların, problemlerin çaresini; benim yapacağım özel hesaplamalar ve kişiye ait formüllerle hazırladığım tılsımlar sayesinde bulabileceğinizin garantisini on binlerce kişinin memnuniyeti ile garantilemekteyim. Medyumlar arasındaki güvenilir yerimi uzun yıllar verdiğim başarılı hizmetler sayesinde kazandım kardeşlerim. Bundan sonra da yüksek etkili tılsım çalışmalarım, sizlerin tüm sorunlarınızı çözmek için hizmetinizde olacaktır. En zor anlarınızda size bir telefon uzaklığında olduğumu hatırlatmakta fayda görmekteyim. Ayrıca sizlere kendim ve yaptığım çalışmalarla ilgili her konuda bilgi verdiğim web sayfam üzerinden de bana ulaşabilir, 7/24 mail gönderip dertlerinizi paylaşabilirsiniz.

Tılsım ve size sağlayacağı faydalar ile bilgi vermeye çalıştığım bu yazıdan da anlayacağınız gibi tılsımlar insanların ruhsal problemlerini çözmek ve onları her türlü kötülükten korumak için oldukça önemli yüksek tesirli büyü çalışmalarıdır kardeşlerim. Başınız ne zaman dara düşse, manevi dertlerinizden en kısa zamanda kurtulmanız için Medyum Oğuz Aslan olarak yanınızdayım kardeşlerim.

Medyum, Medyumlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Güvenlik Sorusu: *

Sayfa başına git