Tutsak Etme Büyüsü

Tutsak Etme Büyüsü
6 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 2.833 kez okundu.

Tutsak etme büyüsü bir kişinin size karşı aşkla bağlanarak o kişinin tutsak olacak şekilde aşık olmasını sağlayan bir çalışmadır. Tutsak etme büyüsü kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Aşk büyüleri içerisinde etkili ve kısa sürede sonuçlar alınan tutsak etme büyüsü bir havas gizli ilimler çalışmasıdır. Tılsımlar ve dualarla yapılan tutsak etme büyüsü Medyum Oğuz hocanın 26 yıldır yaptığı büyüler içerisinde yer almaktadır.

Aşk, insanlığın başlangıcından beridir hayatın akışı içindeki yerini almıştır. Ancak aşklar her zaman mutlu ilerlemeyebilir. Karşılıksız aşk kavramı da insan hayatını manevi yönde etkileyen, hatta sadece maneviyatta kalmayıp aşk acısı çeken kişinin neredeyse tüm hayatını etkileyen bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Medyum Oğuz olarak adım binlerce kişiye yaptığım etkili aşk büyüleri özellikle de tutsak etme büyüsü ile kişiler arasında anılmaktadır. Tutsak etme büyüsü tahmin edeceğiniz gibi genellikle karşılıksız aşklarda uyguladığım bir büyü çeşididir. Bu büyü sayesinde sizin sevginizi kabul etmeyen, görmezden kişi bir anda neye uğradığını şaşırır ve kendini sizin aşkınızdan yanıp tutuşan duygular içinde bulur.

sevgiliyi tutsak etme büyüsü

Sevgiliyi tutsak etme büyüsü ayrılan kişinin üzerine yapılan ve anne isimlerine göre çıkartılan ebced değerleri ile uygulanan bir çalışmadır. Sevgiliyi tutsak etme büyüsü ayrılan sevgililerin geri birleşmesi için yapılan bir çalışmadır. Sevgilinizi kendinize adeta tutsak etmek için yapılmaktadır. Aşk büyüleri kişiye özel uygulamalar olduğu için tutsak etme büyüsü de kişilere özel bir şekilde uygulanmaktadır. Yapılan bütün büyü çeşitlerinin büyünün yapıldığı kişiye özel olmasının sebebi her büyünün herkeste farklı etki göstereceği ve bu etkilerin ancak gerçek medyum tarafından biliniyor olmasından dolayıdır. Sık sık yaptığım uyarılardan biri de eğer benim tarafından size bir büyü yapılmışsa bunu kesinlikle bir başkasına tavsiye etmemeniz ya da kendi başınıza uygulamaya çalışmamanızdır. Örneğin yaptığım bir tutsak etme büyüsü benim tarafımdan yapıldığında istenen sonuca ulaşır, aşık olunması istenen kişi deli gibi aşık olur ve bu duygularının önüne geçemez. Ancak aynı işlem bir başka kişiye amatör kişiler tarafından uygulanırsa bambaşka etkiler görülebilir, kötü sonuçlara yol açabilir. Medyum Oğuz olarak yaptığım büyülerin her zaman arkasındayım, ancak maalesef ki; büyülerimin taklit edilmesinden doğan sonuçların sorumluluğu kişilere aittir.

Tutsak etme duası aynı şekilde etki gösteren bir işlem olup büyü ile aynı etkiyi taşımaktadır. Aynı malzemeler kullanılan tutsak etme duası çalışmam da son derece etkili olup kısa zamanda sonuç alınmaktadır. Medyum sitesi olarak bilinen https://www.medyum.gen.tr sitesinde de çoğu yazılarımda belirttiğim gibi etkili büyü yapımı, kalıcı aşk büyüleri ve özellikle de tutsak etme büyüsü yaptırılmak isteniyorsa işinin ehli olan gerçek medyum kişilere ulaşılmalıdır. Medyum Oğuz olarak yaptığım bütün büyülerin etkisinin olumlu şekilde görülmesinden dolayı sizlere bu konulardaki hizmetlerimi çok daha uzun yıllar sürdüreceğim. Şayet sizin de sevdiğinizle ilgili aşk konusunda şüpheleriniz varsa ya da umutsuz sandığınız bir aşka düştüyseniz etkili tutsak etme büyüsü sayesinde o kişiyi hiç anlamayacağı şekilde kendinize tutsak edebilir ve hayatınıza aşkın en güzel halini dahil ederek bunun keyfini sürebilirsiniz.

Etiketler:

Medyum, Medyumlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Güvenlik Sorusu: *

Sayfa başına git