Ücretsiz Bakım Yapan Medyumlar


Uzun yıllara dayanan medyumluk tecrübem ve deneyimlerim sayesinde öğrendiğim önemli bir konuyu sizlerle de paylaşmak isterim. İnternet ortamında ücretsiz bakım yapan medyumlar konusunun; bana bu konudaki şikayetlerini ileten sizler sayesinde üzerine düşmem gereken bir durum olduğuna karar verdim. Medyum Yahya Avunç olarak, ücretsiz bakım yapan medyumlar hakkında yaptığım araştırmalar sonucunda da anladım ki bu kişilerin çoğu medyum özelliği bile taşımamakta ve sadece sizlerin zamanını, umutlarını ve parasını almak için uğraşmaktalar.

İnternetteki sitelerin bazısında ücretsiz bakım yapan medyumlar ile ilgili tanıtımlara rastlamak mümkün olabilmektedir. Ancak kendini medyum ilan bu şahıslara güvenmemek gerektiğini bir kez daha hatırlatma ihtiyacı doğmuştur. Medyumluk mesleği böyle hafife alınabilecek basit bir iş değildir. İlmi bilgi, irfan ve sezgisel güçlerin birleşimi olmadan normal bir insanın medyum olabilmesi imkansızdır.

Ücretsiz Bakım Yapan Medyumlar
Ücretsiz Bakım Yapan Medyumlar

Kimlere Ücretsiz Bakım Yaptırabilirim

Allah yolunda olmanın esas alındığı, tecrübe gerektiren ve en önemlisi doğaüstü güçlerle ilim bilgilerini harmanlayabilen oldukça az sayıda olan medyumlar arasında olmaktan haklı bir gurur duyduğumu sizlerle paylaşmak isterim. Ücretsiz bakım yapan medyumlar haberi ya da tanıtımı gördüğünüzde o kişiyi iyice araştırmadan kesinlikle ona bakım yaptırmamanızı önemle tavsiye ederim. Bakım yapmak adına sizlerden kişisel bilgilerinizi alacak bu sahte medyumlara itibar etmemeniz sizin için daha hayırlı olacaktır. Aralarında gerçek medyumlar olabileceği gibi kişisel bilgilerinizi kendi çıkarları için kullanabilecek kişilerle de karşılaşmanız kaçınılmaz olabilir.

Daha önceden paylaştığım medyum ücretsiz bakım ile aynı oranda fayda ve bilgi içermektedir. Birçoğunuzun bildiği gibi 26 yıldır medyumluk yapmakta olan hocanız Medyum Yahya Avunç  olarak, web sitem ve telefonum ile sizlere hizmet vermekteyim. Güvenilirliğimi; geçmiş yıllarda kazandığım başarılar ve resmi ruhsatlı olarak çalışıyor olmam fazlasıyla ispatlamaktadır. Ücretsiz bakım yapan medyumlar ile ilgili herhangi bir tanıtım ya da yönlendirme gördüğünüzde, mutlak surette onları detaylı bir şekilde araştırmadan özel hayatınızı ve kişisel bilgilerinizi asla paylaşmayın.

Ücretsiz Bakım Yapan Medyumlar

Yıllardır sürdürdüğüm çalışmalarımla beraber, bu tarz kişileri de medyumluk mesleğinden uzak tutmaya uğraşmaktayım. Her ne kadar Medyum Yahya Avunç  adı her zaman güvenilir medyumlar arasında baş sıralarda olsa da, bu tip kötü niyetli şahısları da mesleğimizden uzak tutmak boynumuzun borcudur. Bu insanlar sağdan soldan öğrendikleri birkaç bilgiyle bu işi yapmaya çalışmaktadır. Herkese aynı cevapları verdikleri bilinen bu kişiler, sizlerden aldıkları özel bilgileri rahatlıkla kötüye kullanabilir.

Her türlü manevi sorununuzda, ücretsiz bakım yapan medyumlar yerine; tanıdığınız, araştırdığınız ve size güven veren bir medyumla görüşmelisiniz. Medyum Yahya Avunç  olarak ben, reklama ihtiyaç duymadığımı söylemek isterim. Benim adımı yücelten; manevi ve ruhsal sorunlarını en kısa zamanda çözdüğüm, kişiye özel formüllerle hazırladığım büyü ve vefk çalışmalarıyla hizmet verdiğim kardeşlerimden başkası değildir. On binlerce kişinin derdine derman olmak, herkesin harcı değildir. Laf kalabalıkları yapan kişilerle değil; size gerçek hizmeti verecek hocayla yani Medyum Yahya Avunç  ile dünyanın neresinde olursanız olun bağlantıya geçebilirsiniz.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir