Ücretsiz Yıldızname


Ücretsiz Yıldızname
Ücretsiz Yıldızname

Ücretsiz Yıldızname için kişinin doğum tarihi, ismi vs. gibi kişisel bilgileri kullanılır. Medyum tarafından bakılan yıldızname doğrudur ve kesin bilgiye dayanmaktadır. Doğumdan ölümüne kadar başından geçecek olayları belirtir. Daha kesin ve gerçekçi bilgiler edinilir. Herkes ücretsiz yıldızname bakamaz sevgili dostlarım. Bu iş emek ve uğraşlar gerektirir. İşini bilen, yıllardır bu iş ile uğraşan medyum ya da medyumlar tarafından yapılması doğru olandır. Kişi kendi yıldıznamesine baktığında ince detayları bilmediğinden yanlış yorumlar yapabilir. Çıkan sonuçlara göre kendi hayatına yön vermek isteyenler olacaktır ki; bu pek doğru bir şey değildir.

Kimler Yıldızname Bakmalıdır

Ücretsiz yıldızname bilinmeyen biri tarafından bakıldığın da yanlış yorumlandığından ve siz de hayatınızı çıkan sonuçlar doğrultusun da ilerlettiğiniz de bazen bazı durumlarda yanlış davranışlar sergileyebilirsiniz. Bu yüzden yanlışlıklara meyal vermeden işini bilen bir medyuma danışıp bu işin onun yapmasını isteyebilirsiniz. Yıldızname, çok kolay bir işlem olmadığını bunun için ilim bilgisinin, yeteneklerinin hat safhaya ulaşmış olduğunu söylemekten vazgeçmeyeceğim sevgili dostlarım.

Sizler için daha iyi bir şeyler olması amacıyla bu işi ücretsiz olarak yapmaya başladım. Ücretsiz yıldızname yorumluyorum ve bu gidişata göre geleceğiniz ile alakalı bilgiler veriyorum. Uzun yıllardır isteyerek yaptığım bu işte sizlerin de faydalanmasını istediğimden böyle bir uygulama yapmaya karar verdim. Kişi için önemli olan ve ya olabilecek şeyler hayati değer taşıyan olaylar yıldızname ile çıkarılır ve çözüme ulaştırılır.

Yıldızname Tarihi ve Önemi

Yıldızname Osmanlı döneminin en yaygın olduğu zamandır ve en parlak dönemini o yıllarda yaşamıştır. İslam felsefesinde de canlılık göstermiştir. Günümüze kadar uzanan yıldızname bakımı günümüzde de oldukça değeri büyüktür, yani kökeni çok eski yıllara dayanmaktadır. Mühim olan gerçek bir medyum ile yıldızname baktırmaktır. Günümüzde faldan pek ayırt edilmese de faldan ayrılan bir özelliği araçsız bakılabilmesidir. Bu sebeplerden dolayı uzaktan bakılması da mümkündür. Medyum Yahya olarak sizlere yardımcı olup bu durumu maddiyata dökmeden halletmek istedim. Sizde hayatınızın gidişatını öğrenmeye hakkınız olduğunu düşünerek böyle bir yola başvurdum.

İşte size büyük bir fırsat sevgili dostlarım. Hayatınız da bir sıkıntı ile karşı karşıyaysanız, geleceğiniz için endişeler duyuyorsanız ve artık bunları bir dur deyip hayatınızı normale çevirmek istiyorsanız ücretsiz yıldızname bakıyorum ve biraz da olsa sizlere yardımcı oluyorum. Medyum Yahya hocam hadi yıldızname bakın dendiğinde artık ücretsiz yıldızname bakıyorum dediğimde siz sevgili dostlarımın yüzündeki tebessüm bile bana yetiyor. Yıldızname ya da herhangi bir konuda medyum ücretsiz bakım soruları ve sorunları yaşamaktayım.

Bana vereceğiniz bilgiler bu doğrultuda çok önemli oluyor. Eksiksiz ve hatasız olması çıkan sonuçlarını temelden etkileyeceğini bilmelisiniz ve bana net cevaplar ile ulaşmalısınız. Bu işte bir numara olduğumu daha önce birçok dostuma baktığımdan ve sonuçlar yüzde yüz olarak gösterge sağladığından bu yüzden kesin diller ile konuşuyorum. Yapmanız gereken şey çok basit bana ulaşmanız ve gerekli bilgileri bana söylemeniz yeterli. Bende bu sayede yıldızname bak tekniğini kullanarak ileri ki hayatınız da neler olup bittiğini çok rahatlıkla size söyleyeceğim varsa bir sıkıntı çözmek için destek vereceğim. Aşk, iş, hayat ne var ise gerçekleri ortaya dökeceğim dostlarım. Hadi vakit kaybetmeden bana ulaşın bakalım neler olup bitecek görelim.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir