Ünlü Medyumlar


Bugüne kadar gelmiş geçmiş en iyi medyum ile karşı karşıyasınız. Yapmış olduğum ilmi bilgilerim ile bu günlere kadar yaptığım bütün büyüler ile sizlere yeni hayatlar verdiğimi bilirsiniz. Namım dünyanın bir ucundan bir ucuna kadar yayıldığından ünlü medyumlar arasına girmeyi hak kazandım. Bunu kısa süre içerisinde gerçekleştirmediğimi de bilmeniz gerekir. Epeyce zamanımı alarak, çalışmalarım ve verdiğim emeklerim ile başardığımı biliyorum.

Geçmişten gelen ve hala günümüzde devam eden bu kutsal iş ile birçok seveni kavuşturmanın, birçok evliliğin yıkılmasını kurtarmanın ve bunun gibi daha nice işlere imza atmanın onurunu yaşıyorum. Kimilerine hayat ışığı olup, kimilerine mutluluğun kapısını açmayı başardığım ve bu yaptıklarımı kendi gözlerimle gördüğümde bu güzelliklere daha çok fırsat vermeyi kendime hedeflemiş bulunmaktayım. Yaptığım her işin arkasında durmamı ve bu sayede beni sizlerle tanıştırma fırsatı sağlayan Allah’ıma şükürler olsun.

Ünlü Medyumlar

Ünlü Medyumlar
Ünlü Medyumlar

Ünlü medyumlar hakkında bilgilere medyum.gen.tr den detaylı bilgiler bulabilirsiniz. Elbette hayatta yapılan bütün işlerin kendince bir zorluğu ve aynı zaman da büyük sorumlulukları var. Bende bu işlerden birine tutunup hayat olmayı tercih edenlerdenim. Elbette bu seviyeye gelmek düşündüğünüzün üstünde zorlukları da var. İlk önce kendimi fark etmem ve daha sonra bu işlerin peşinde oradan oraya sürüklenerek verdiğim emeklerin bir şekilde karşılığını da almışımdır. Ünlü medyumlar hocalar içerisinde yer almaktan memnuniyet duymaktayım. 

Medyum Yahya AVUNÇ denilince birçok dostumun yüzünde tebessüm uyandırdığımı bilirim. Eşlerine baktıklarında hayata ve bana göz kırparak başarılarımızı hep birlikte gördük. Yapmış olduğum her büyü de çok zaman geçmeden bunun farkında olduğumu ve etkisini hemen gösterdiğini gördük. Gördük diyorum çünkü yaptığım işlerin arkasında durmayı biliyorum. Falanca büyü yaptım hadi size güle güle yapmadığımdan başarıma bizzat şahit olup izlemeye alırım. Görüldüğü üzere de hepsinden kesin sonuçlar aldığımda sonsuza kadar bir sır olarak toprağa gömülmesini sağladım.

Medyumlar Ne İşlemler Yapar

Ünlü medyumlar hocalar olarak yaptığımız iş tamamen kutsal ve saygı duyulacak bir işlemdir. Büyü yapmak insanları sevdiğine kavuşturmak, kimilerine hayat vermek ve bunun bir şekilde güzelliğini görmek inanın o bütün uğraşlara ve emeklere bedeldir. Yıllardır bu işle uğraştığımdan çeşitli ve değişik dostlarım ile bir araya geldim ve hayatta ki bu insanların o kadar çok sorunu ile yüz yüze geldim ki. Üzerimde ki yüklerin sorumluluğunu sizlere anlatamam sevgili dostlarım beni sevenlerin üzerlerine de yük bindiremem. 

Medyum hoca olmak diye bir şey yoktur. Medyumlar doğarsın ve bu hep böyle gider. Özellikle büyü konusunda tecrübe sahibi olmak gerekiyor. Kendini geliştirmek, bilgi birikimleri elde etmek, emek vermek, ilmi bilgileri doğrultusunda ilerlemek benim hayat felsefemdir. Bir nebze de olsa hayatınıza katkı sağlamak bana verilen bu yeteneğe ne kadar sahip çıktığımın garantisidir. Hayatınızın belli noktalarında sizin de problemleriniz var ise ve sizde bunlar ile başa çıkamıyorsanız sevgili dostlarım Medyum Yahya AVUNÇ ile henüz tanışmadığınızı anlıyorum. Vakit kaybetmeden tanışmayı dört gözle bekliyor ve size de bir katkı da bulunmak istiyorum. Ünlü medyumlar olarak sizlere dünyanın neresinde olursanız olun yardımcı olacağım.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir