Üzerinizde Büyü Var Mı


Üzerinizde büyü var mı diye merak ediyorsanız medyum.gen.tr üzerinden iletişim kurarak bu sorunlardan kolaylıkla sıyrılabilirsiniz. İnsanlar hayat boyu, birçok değişik durumlarla alakalı sorunlar ile başa çıkmak zorunda kalır. İnsanların çoğu yolunda gitmeyen hayatlarında sebep isyan ederler. Bağırırlar, etraflarındaki insanlara karşı kırıcı olurlar ve bunun gibi birçok sebepler ile hayatının gidişatını daha kötü etmek için didinip dururlar. Sevgili dostlarım bildiğiniz doğruların yanlış olabildiğini ya da hayatınız da bir takım durumların değişiklik gösterebildiğinin farkına varmış olmanız gerekir.

Yani şöyle söylemem gerekirse ya size birisi ya da birileri tarafından büyü yapıldıysa? Hayatınız bu yüzden hiç yolunda gitmiyorsa, aksiliklerden başınız kurtulmuyor ve isyan etme derecesine geliniyorsa? Bu durumları hiç düşünme fırsatınız oldu mu peki? Olması gerektiğini söylemem gerekir dostlarım. Sizlere vereceğim büyü belirtileri doğrultusunda en kısa zamanda uzman bir medyum ile görüşüp durumun farkında olunması ve bir şeylerin yapılmış olması gerektiğini bilmeniz gerekir.

Üzerinizde Büyü Var Mı

Üzerinizde Büyü Var mı
Üzerinizde Büyü Var mı

Üzerinizde Büyü var mı? sorusuna yanıt olarak vereceğim bilgileri dikkat ile okumanız gerekir sevgili dostlarım. Tesirli büyü etkileri altında kalan kişi ellerine bir türlü hakim olamaz. Sürekli ellerinde bir şey bulundurur ve bu durumu fark edemez. Kapalı alanda kalamaz, açık alanlarda kalmak ister. Dışarıdaki havayı da aldırış etmezler yeter ki kapalı alanlardan uzak kalsınlar. Uyku düzeninde bozukluklar ile geceleri huzursuz bir şekilde uyuma evresine gelinir. Ancak daldığı anlarda bile kötü rüyalar görerek uykuları sürekli bölünür.

Ayakkabılarının yer değişikliği ya da düzensizliklerden de anlaşılır. Medyumlar genel anlamda büyüye maruz kalındığında bu detayla çok ilgilenir. Ben de en başta bunu tekrarlamak üzerine tespitlerde bulunurum. Düzenli bir şekilde bırakılan ayakkabıların yerinde değişiklik var ise de bu da belirtilerin en başında oluşanların arasında yer alır. Gün aşırı kulağında sesler işiterek bunun gerçek olduğunu düşünürler sevgili dostlarım. Bu belirtileri hayatınızda hissederseniz Medyum Yahya hocaya kesin ulaşmanız gerekecektir.

Büyüyü Tespit Etmek İçin Nelere Dikkat Etmek Gerekir

Üzerinizde büyü var mı? dendiğinde dikkat edilen hususlarından biri de büyüye maruz kaldığında elinde ne kadar güzel oyuncak olsa da bebekler kişinin verdiği hiçbir şeyi almadan geri çevirirler. Çünkü bebekler bu tip durumları çok rahat hisseder ve kendilerine tehdit olarak algılarlar.  Sürekli kendisinin takip edildiğini, evin içinde yürüme seslerini ve devam eden süre boyunca başından geçen kötü olayların başında yer almaktadır.

İyi bir medyum ile çalışarak ondan destek alabilir, üzerinizde kötü büyü var ise bunu tespit edip çok kısa süre içerisinde kendini büyüden arındırması gerekir. Büyüye maruz kalan kişiler hayatlarında hiçbir hedefte başarılı olamaz, aksine işler daha da kötüye gider. Bu sebeplerden dolayı üzerinizde büyü var mı öğrenmekde dahil her tur şey için Medyum Yahya kesinlikle ulaşmanız gerekir. Ben de çok kısa süre içerisinde sizin hayatınızın gidişatını yoluna koyarak büyüden sizi arındırmayı sağlayacağım. Sizleri seviyor sağlıklı ve huzurlu kalmanızı temenni ediyorum.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir