Vefk Çalışmaları


Vefk; sözlüklerde uyum veya denge olarak karşılık bulan, soldan sağa, yukarıdan aşağıya ve çapraz köşelere yerleştirilen tüm sayıların eşit olmasından ötürü bu ismi almış metafiziksel bir çalışmadır. Dini olarak karşılığı ise yüksek tesirli dua olarak bilinmektedir. Vefk Çalışmaları, başka alemlerden kaynaklanan sorunların çözülmesinde veya istenilen özel bir hedefe ulaşabilmek için hazırlanan bir formül olarak kullanılır. Genellikle kare şeklinde hazırlanan vefkler çok nadir olarak daire veya başka geometrik şekillerde de yapılabilir. Medyum Yahya olarak ben de bu ilmin en bilinen aktif temsilcilerinden biriyim ve siz kardeşlerime Vefk Çalışmaları için yardımcı oluyorum.

Vefk Çalışmaları
Vefk Çalışmaları

Vefk Nasıl Yapılır?

Arapça’da her harfin karşılığı olan bir sayı vardır. Vefklerde kullanılan işaretler Arapça harf ve sayıların özel olarak hesaplanıp dizilmesiyle meydana gelmektedir. Kullanılacağı yere göre oldukça zahmetli bir hazırlanma aşaması olan vefkleri ben de ebced hesabı ve başka formüllerimi kişiye özel çalışarak yapmaktayım.

Vefk Ne Gibi Durumlarda Kullanılmalıdır?

Vefk, manevi olarak sıkıntı çekilen her durumda kullanılabilen kişiye özel hazırlanması gereken bir çalışmadır. Özellikle vefk ne işe yarar diyenler için manevi sıkıntıları giderir. Kullanım yerleri arasında ilk sırayı ruhsal hastalıklar, ayrılanların kavuşması, kısmetin açılması gibi durumlar almaktadır. Hastalıklar için şifa olarak kullanılan yüksek tesirli dua çalışması olan vefk, bu konuda tecrübesi olan uzman bir medyum tarafından hazırlanmalıdır. Medyum Yahya olarak, vefk ilmine vakıf bir medyum hoca olduğumu bilmenizi isterim. Ebced hesabı kullanarak size özel bazı bilgiler çıkardıktan sonra, şahsımda bulunan doğaüstü güçler ve bildiğim formülleri de ekliyorum. Elde edilen çalışmayı gezegenlerin diziliş sırasına göre başka hesaplara da tabi tuttuktan sonra nihai çalışmayı özel bir kalemle el yazması olarak hazırlıyorum.

Görüldüğü üzere vefk çalışmaları kesinlikle sıradan medyumlar ya da kendini medyum ilan eden herkesin yapabileceği bir çalışma değildir. Vefk hazırlarken büyük bir ciddiyet ve ilmi bilgi birikimi gerekmektedir. Yapılacak en ufak bir hata olumsuz sonuçlar doğurabilir. Hazırlanan vefklerde çeşitli ayet ve duaların yanı sıra Allah’ın da isimlerine yer verilmektedir. Ancak dini açıdan donanımlı, İslami kurallara hakim ve iyi niyetli biri bu isimlerin ve ayetlerin hangisini nerede kullanacağından emin olabilir. Bu yüzdendir ki Medyum Yahya yaptığı vefk çalışmaları her zaman kişilerin sorunlarını kısa sürede çözüme ulaştırmış yüksek etkili hizmetlerdir.

Vefk ve Muska Arasındaki Fark

Bazen muska ile karıştıran vefk; muskadan çok daha ciddi bir çalışmanın sonucudur. Bunun için vefk yaptıranların yorumları ve referanslarına göz atarsanız durumu daha iyi anlayabilirsiniz. Muskada sadece dualar yazılırken vefkler birçok hesaplama ve formülü içinde barındırmaktadır. Yüksek etkili faydalar sağlaması da bu kapsamlı çalışmalardan ötürü olmaktadır. Hazırlanmış bir vefki üzerinde taşıyacak kişinin de en az benim kadar; vefkin sağlayacağı olumlu sonuçlara inanması gerekmektedir. Titizlikle, inanarak ve büyük zahmetler vererek hazırladığım vefk, inanılmadığı takdirde kişiye yarar sağlaması mümkün değildir.

Dürüst, güvenilir bir medyum hoca olarak ben Medyum Yahya her türlü sorununuzda size özel formüller ve dualar eşliğinde hazırlayacağım vefkler sayesinde sıkıntılarınızı en kısa zamanda çözüme ulaştırmaktayım. Vefkler kişiye özel olarak hazırlanan en etkili dua yöntemlerinden birisidir.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir