Vefk Nedir?


Vefk Nedir cevaplamadan önce ilk olarak Vefk’in sözlük anlamına bakmak lazım. Vefk sözlük anlamı olarak uyum ve dengedir. Vefk’in sağdan sola, yukarıdan aşağıya ve ya bir köşeden diğer köşeye olan evlerindeki sayıların toplamı birbirine eşit olduğu için bu adı almıştır sevgili dostlarım. Dini terminoloji de ise vefk tesirli dua demektir. Vefk bir dikdörtgen içinde birbirlerini dik olarak kesen doğruların arasında meydana gelen dikdörtgenlere, belirli zaman ve şartlarda belli kurallar ile sayılar, sayıların değerlerinde harfler, kelimelerin ya da sayıların, harflerin ve kelimelerin beraber yazılması ile meydana getirilen şekildir. Medyum Yahya Avunç olarak sizlere vefk nedir? Sorusuna cevap oldum dostlarım. 

Vefk Nasıl Yapılır?

Vefk Nedir
Vefk Nedir

Vefkin yapılış kurallarını bilmek gerekir. Burçlar, burçların özellikleri, uğurlu gün gibi bir takım özellikleri de bilmek gerekir. Belirli bir amacı elde etmek için yapılır, kurallarına uygun yazıldıktan sonra, yemin vasıtasıyla istenen işlerde Allah’ın izni ile görevlendirilir ve böylece etki gösterir. Biz medyumlar bize verilen bu nimetler için elimizden geleni sizlere ulaştırmak adına hizmet ediyoruz. Yine olduğu gibi ve hayatımız boyunca yapmamız gerektiği gibi her şeyin ilacı olan dualardan yardım bekliyoruz.  Vefk nedir diye soranlara bir kez daha söylüyorum ki, vefkin birçok çeşidi vardır. Neye ve niye yapılacağına göre değişmektedir. Sağdan soldan duyduklarınız ile yapmaya kalkışmayın dostlarım. Bu iş için vefk nedir tam olarak bilinmesi ve ilim irfan sahibi olunması gerekir.

Vefk Yapmak Kolay Mı?

Her zaman olduğu gibi bu işi yapmak da çok kolay değildir. İlk önce kişi psikolojik olarak kendini hazır hissetmeli, istek ve amaç kesin bir dil ile belirtilmesi gerekir. Söylenenlere kesinlikle kulak verilmesi ve istenen her şey harfiyen uygulanması gerekir. Vefk nedir bilinmeden bu işi yapmak da mümkün değildir. Medyum olmak kolay iş değildir sevgili dostlarım. Hele ki; canı gönülden bu işe bağlıysan yapman gerekenin en iyisini yapmak ile hükümlü olmak gerekir. Vefk konularında üstün başarı sağlayan medyum.gen.tr ile siz de kişiye özel hizmet alabilirsiniz. Vefk’in iş görenleri ulvi ve süfli olmak üzere görevlendirilmiştir.

Öncelikle vefk nedir onu kavramamız gerekir. Bu işlemin yapılabilmesi ciddi anlamda zor kural ve şartlardan oluşuyor. Sıradan bir şekilde çizilerek harekete geçilmez ve bir takım hesaplamalarda yapmak gerekmektedir. Vefklerin içerisinde ayetlerden ve dualardan yer verilir. Bunların yanlarında bir takım şeylerde bulunduruyoruz elbette. Yani bu yapılan işlemin içinde Ruhani ve Melek ilimlerinden başka hiç bir şey yoktur ve taşınmasının da hiçbir zararı yoktur. Bunu ancak vefk nedir soruna yanıt bulmuş kişiler anlayabilirler. Hep söylediğim gibi sevgili dostlarım; dua etmeden hiçbir işe başlamamak gerekir ve en güzel nimetimiz olan dua etmekten başka bir işlem yapmıyoruz.

Vefk Büyü Mü?

Tabii bana vefk nedir diye soranlar çok oluyor. Onlara daha önceleri de yaptığım ve hala yapmaya devam ettiğim vefkin sadece duadan oluştuğunu taşımanın hiçbir zararı olmadığını söylüyorum. Önemli olan maneviyatını ne kadar derinlerde hissetmiş olmak. Vefk denilince akla ilk önce gelen Medyum Yahya Avunç olarak bu beni onurlandırıyor. Sizler gibi yeni dostlar tanımak, tanışmak bana keyif vermekle birlikte onurlandırıyor. Bunu yapabilmek yürek ister, cesaret ister, ilim bilgisi ister, maneviyat ister, yetenek, tecrübe vs. diyebileceğim birçok şeye sahip olmak gerek.

Güven olayı herkes de olmadığına göre güvenilir medyum olarak söylerim ki; huzurun kapılarını aralamak sizlerin elinde. Bunu en iyi siz değerlendirebilir en iyisini sizler bilebilirsiniz. En güzel amaçlara hizmet edip, iyisiyle sevabıyla yapılacak en güzel işlere ortaklık etmek. Huzurunuz, mutluluğunuz hiç dinmesin. Her daim yanınızda olacağıma söz verip, her türlü iyi niyetle yapılan büyüler ile sizlerle birlikteyim. Şimdilik kendinize iyi bakın can dostlarım.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir