Yıldızname Bak


Yıldızname, kişilerin doğum tarihi, doğum saati, kendi ismi ve anne adı gibi bazı kişisel bilgileri ile yapılan yorumlama şeklidir. Öncelikle yıldızname kesinlikle fal ile karıştırılmamalıdır, yıldızname bak dendiğinde kişilerin doğumlarından ölümlerine kadar geçen sürede yaşadıkları veya yaşayacakları önemli olaylarla ilgili haberler almak mümkündür. Yıldızname özel bir hesap ve yorumlama gerektirdiği için sadece bu konuda uzmanlaşmış medyumlar tarafından bakılmalıdır. Medyum Yahya olarak ben de yıldızname hesapları ve yorumları üzerinde uzun yılların tecrübesine sahip bir medyum hoca olduğumu belirtmek isterim.

Yıldızname Bak

Yıldızname Bak
Yıldızname Bak

Yıldıznamenin falla karıştırılmaması gerektiğinden bahsetmiştim. Yıldızname fal gibi eğlence ya da vakit geçirmek için bakılmaz. Yıldızname bak dediğimiz zaman ortada büyük bir emek ve ilmi hesaplar söz konusu olmaktadır. Bu yorumlama türünde kişiye dair kesin ve gerçekçi bilgilere ulaşılır. Herkesin yıldızname bakması mümkün olmadığı gibi bir o kadar da sakıncalıdır. Dediğim gibi yıldızname emek ve uğraş gerektiren ciddi bir iştir ve sadece bu konuya hakim medyumlar tarafından bakılmalı ve yorumlanmalıdır.

Yıldıznamenin bakılması ve yorumlanması; en fazla Osmanlı dönemlerinde ilgi çekmiş ve yaygınlaşmıştır. İslami felsefede yıldızname oldukça geniş bir yere sahiptir. Günümüzde de yıldızname bakımı konusunda insanlar gayet ilgili ve isteklidir. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli husus, yıldızname bak dediğiniz kişinin uzmanlığı ve ilmi bilgileridir. Ancak Medyum Yahya gibi gerçek ve güvenilir bir medyum hoca size en doğru bakımı ve yorumunu yapabilir. 

Bakım İçin Medyumlar Nelere İhtiyaç Duyar

Yıldızname esnasında araç gerece ihtiyaç yoktur, bakacak olan medyum hocaya kişisel bilgilerinizi vermeniz yeterlidir. Gerisi medyumun yapacağı özel hesaplamalar ve yorumlara kalmaktadır. Yıldızname için medyum.gen.tr üzerinden ulaşabilirsiniz. Yapılan hesaplamalar, kişiye özel formüller ve İslami kurallar ışığında size geçmiş ve geleceğinize dair önemli olaylar, durumlar, hastalıklar hakkında bilgiler vermekteyim. Başınıza gelebilecek musibetler yıldıznameniz de tüm çıplaklığıyla ortaya çıkacaktır. Ancak hesaplama sonucundaki işaretlerin mutlaka çok iyi yorumlanması gerekmektedir. Yalan yanlış bir yıldızname bakımı size faydadan çok zarar getirebilir.

Yıldızname baktırmak istiyorum diyen bir kişiye, onun başına gelebilecek hastalıklardan ya da olumsuzluklardan haber verebilirim. Yıldızname ile hastalıkları tedavi etmem mümkün değildir ancak olabilecekleri görüp başka çalışmalarla sizlere hizmet vermeye devam etmekteyim. Yıldızname bize hayatınızdaki önemli işaretleri verir, ben de bunları doğru bir şekilde yorumlayarak size çözümler öneririm.

Bu şekilde başınıza gelebilecek tüm negatif durumlardan kurtulur ve vesveseye yer vermeden huzurlu bir yaşam sürdürebilirsiniz. Medyum Yahya hocaya yıldızname bak demek, hayatınızdaki tüm kilit noktalarıyla yüz yüze gelmek olacaktır, buna hazırlıklı olmalısınız. Benim sizlerin başına gelebilecek her türlü ruhsal sorunda yanınızda olacağımı aklınızdan çıkartmayın kardeşlerim.

Gönül rahatlığıyla yıldızname bak diyebileceğiniz ender medyumlardan biri olarak ben Medyum Yahya size bir telefon uzaklığındayım. Resmi ruhsatlı olarak uzun yıllardır verdiğim hizmetleri alanların memnuniyetleri ve hayır dualarıyla sizlerle de çalışmaya hazırım.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir