Yıldızname Bakımı

Yıldızname bakımı medyuma çok önemli bilgiler vermektedir. Kainatta hiç bir şeyin boş yere yaratılmadığını, her şeyin bir yaratılış nedeninin olduğunu


Yıldızname bakımı bu konuda kendini yetiştiren gerçek medyumların en temel aracıdır. Medyumlar Yıldızname bakımını yaptıktan sonra, kendilerine başvuran insanların problemlerini çözmek amacıyla hazırlayacakları vefkin temelini atarlar. Medyumlara kişi hakkında birçok bilgi verir. Kişilerin karakterleri davranışları, gezegenlerin bu kişiye yaptığı etkiler hakkında bilgiler Yıldızname bakımı ile elde edilebilir. Yıldızname bakımı burç ilmini bilmeyi gerektirir. Sözgelimi Ayın hangi zamanlarda hangi burca denk geldiğini veya güneşin hangi zamanlarda hangi burca denk geldiğini tespit etmek yıldızname ilmini kullanan Medyum bilgisi dahilindedir.

Yıldızname Bakımı
Yıldızname Bakımı

Yıldızname bakımı ne için yapılır?

Medyumlar tarafından öncelikli olarak vefk Yazmak için Yıldızname bakımı şarttır. Vefkin terkip edilebilmesi için doğru zamanı tespit etmek gerekir. Bu zaman tespiti sadece bakım ile mümkün olur. Bu temel bilgiden yola çıkarak kişinin üzerinde herhangi bir büyü olup olmadığını da araştırabilen medyumlar, büyü yapma ve büyü bozma hizmetlerini daha tutarlı bir şekilde yapabilirler. Yıldızlarda bakım yöntemini bilmeyen hiçbir Medyum etkili vefk yazamaz etkili büyü bakımı yapamaz. Hangi burca aitseniz o burcunun Yıldızı, tabiatı, dost yıldızı ve düşman yıldızı belli bellidir. Örnek vermek gerekirse Koç burcuna tabi olan birinin Yıldızı merih yıldızıdır. Bu kişinin Koç Burcu tabiatı ateştir ve dost Burcu ikizler burcudur.

Düşman Burcu ise yengeç burcudur. Bu bilgiden yola çıkarak Koç burcuna ait olan bir kadın veya erkeğin; yengeç burcuna tabii olan bir kadın ve erkek ile evlenmesi sorunlara yol açabilir diyebiliriz. Çünkü bu iki karakter uyuşmaz bir araya gelmez iyi anlaşamazlar. Bu bilgiye dayanarak Koç burcuna Tabi olan bir kadının ikizler burcuna Tabii olan bir erkekle evlenmesi, karakterlerinin uyuşması bakımından daha uygun görülebilir. Aynı şekilde boğa burcunun dost burcu yengeç, düşman Burcu ise aslan burcudur. İkizler burcuna tabi olan birinin dost Burcu Aslan düşman burcu balıktır. Sadece bu bilgilere bakarak burçların birbirlerine göre durumları çok kolay bir şekilde ortaya çıkar. Burçlar bize tabiat hakkında da bilgi verir.

Örneğin aslan burcunun tabiatı Ateş olduğundan bu kişiler gözü pek, cesur dediği dedik kişilerdir. Aslan burcuna tabi kişilerle tartışmak hemen kavgaya yol açabilir. Bundan ziyade yıldızlarında birbirlerine karşı pozitif negatif etkileri olabiliyor. Örnek vermek gerekirse Güneş yıldızının dostu Utarit Yıldızı, düşmanı ise aydır. Zühre yıldızının Dostu ay, düşmanı ise Zuhal yıldızıdır. Görüldüğü gibi Yıldızname bakımı medyuma çok önemli bilgiler vermektedir.

Gezegenlerin Durumu

Kainatta hiç bir şeyin boş yere yaratılmadığını, her şeyin bir yaratılış nedeninin olduğunu bilmemiz gerekiyor. Uzay boşluğunda belli yörüngelerde yüzen yıldızların insan üzerindeki etkileri, medyumların araştırma ve çalışma alanına girer. Bütün gezegenler belirli zamanlarda insanlar üzerinde negatif veya pozitif etkilere bilinçsizce neden olurlar. Medyumlar, kişiye özel olarak bu yıldızların tesir zamanlarını ve niteliğini, yıldızname ilmi ile tespit ederler. Hayati kararları vermeden önce, medyum Yahya hoca ile görüşüp, hayatınızın dönüm noktası olacak kararları vermek için, en uygun zamanı tespit ettirebilirsiniz.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir