Yıldızname Bakımı

Yıldızname Bakımı
13 Mart 2017 tarihinde eklendi, 1.350 kez okundu.

Yıldızname bakımı üzerinde özellikle durulması gereken bir konudur ve uzman medyum hocalar tarafından bakılmaktadır. Yani isteyen herkes bu bakımı yapamaz. Yapmak istese bile etkili ve net bilgiler alınamaz. Bunun için etkili ve doğru bir bakım yaptırmak istiyorsanız mutlaka alanında uzman ve gerçek medyum hocalardan yardım almalısınız. Bu konu da donanımlı ve işinin ehli olan hoca efendiler bulunmaktadır. Eğer alanında uzman olmayan sahte medyumlar ile karşı karşıya kalırsanız dinledikleriniz hikayeden ileri gidemez.

Bakılan yıldızname aracılığı ile birçok konu açıklığa kavuşmuş olur. Bakılan kişinin bazı özel bilgileri farklı bir formül ve şifre kullanılarak kağıda yazılır ve bu şekilde bakılır. Doğru ve net bilgiler alınması için bu bilgilerin eksiksiz ve doğru bir şekilde verilmesi gerekir. Aksi halde doğru bilgiye ulaşılamaz.

Yıldızname bakımı yapılan kişinin doğumdan ölüme kadar geçen süre de başına gelen veya gelecek olan iyi ve kötü dönüm noktaları ortaya çıkmış olur. Üzerinde büyü var mı? Varsa kim tarafından, ne için ve ne zaman yağıldığı da anlaşılır. Kaç defa nikah görünüyor bu ortaya çıkar. Bunun dışında kişinin üzerinde cin musallatı veya nazar var mı? Varsa ne şekilde kurtulması gerekir, bunlardan öğrenilmiş olur.

Sizler de hayatınız ile ilgili dönüm noktalarını ve merak ettiklerinizi öğrenmek isterseniz yıldızname bakımı yaptırabilirsiniz. Etkili ve doğru bir bakım ile istediğiniz her şeyi öğrenmek mümkündür.

Medyum, Medyumlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Güvenlik Sorusu: *

Sayfa başına git