Yıldızname

Yıldızname geçmişten olduğu kadar geleceğe dair bilgiler de alabileceğiniz bir yöntemdir. Çeşitli hastalıkları, ruhsal sorunları yıldızname ile görülür...Yıldızname
 geçmişten olduğu kadar geleceğe dair bilgiler de alabileceğiniz bir yöntemdir. Çeşitli hastalıkları, ruhsal sorunları çözüme ulaştırmanız mümkündür. Sıkıntılı durumu tespit etmenin bir yöntemidir ancak, kesinlikle tedavi edici bir özelliği bulunmamaktadır. Medyum Yahya Avunç olarak herhangi bir manevi sıkıntınızda önce bakımınızı yapar ardından çözüme odaklanmaktayım. Hastalığınızın sebebi muhtemelen ruhsal çöküntülere bağlı olacağından, çıkardığım bakım sonucunda gerekli göreceğim bazı büyü çalışmaları ile sıkıntınızı gidermek üzere hizmetinizde olacağım.

Bakım ile Tespit Edilen Şeyler

Yıldızname
Yıldızname

Ruhsal hastalıkları biraz açmak gerekirse nazar, cin çarpması, cin musallatı, kısmet bağlama veya başka bir kötü niyetli büyünün etkisi altında kalmayı sayabilirim. Gördüğünüz gibi yıldızname sayesinde size ait yapacağım çalışmaların ilk adımını atmış, hazırlık aşamasını düzenlemiş oluyorum. Yapacağım yüksek tesirli büyüler sayesinde sizi tüm sorunlarınızdan kurtarmış, ruh sağlığı yerine gelmiş bir kişi haline dönüştürmeyi amaçlıyorum sevgili kardeşlerim.

Yıldızname Nedir?

Yıldızname yorumlama konuları içerisinde insan hayatına dair; geçmiş, gelecek ve şimdiki zamana ait tahminler içeren en gelişmiş olan bakım türlerinden biridir. Allah vergisi yeteneğim, sezgilerim ve enerjimi yıllar içinde edindiğim ilmi bilgilerle harmanlayarak falcılık yapmadan tamamen medyumluk özelliklerimle uyguladığım bir bakım şeklidir. Yıldızname bakımı yaptığımda İslami kurallar ışığında, kalp gözü de diyebileceğiniz nurlu ilim, ebcet hesabı ve dualar ile çalışmalarımı sürdürmekteyim.

Sizin bana vermiş olduğunuz kişisel bilgilerden yola çıkarak yaptığım çalışmalar sonucunda da, üzerinizde kötü bir büyü etkisi olup olmadığını, hayatınızdaki sorunların kaynağını bulma ve bunları çözebileceğim uygulamalara ışık tutacak bilgilere ulaşmaktayım. Bu bakımdan oldukça ciddi ve emek isteyen özel bir çalışmadır. Yaptığım bakımın altında problemleri algılama ve çözüme ulaştırma felsefesi yatmaktadır. Size söylenen bilgilerin doğruluğu bu yüzden çok önemlidir.

Yıldızname Önemli midir?

Hayatınızı bu bakıma göre yönlendireceğiniz düşünülürse bunu işinin ehli bir medyum tarafından yapılması çok önemlidir. Yıldızname bakan medyumlar bu yüzden oldukça büyük sorumluluk taşımakta olduklarının bilincinde olup buna göre hizmet vermek zorundadır. Medyum Yahya Avunç isminin bu kadar değerli ve güvenilir olmasının temeli; uzun yıllardır yaptığım bakımı ve çözüme götüren büyülerimin yüksek tesirde etkileri ve kısa zamanda sonuca ulaşmalarında yatmaktadır.

Yıldızname ile yaptığım bakım görsel ve hissi bakım yöntemlerinin ilk adımı da sayılabilecek bir yan ilimdir. Deneyimli ve sezgileri güçlü bir medyum tarafından bakılan ve yorumlanan yıldızname bakım teknikleri içinde en güvenilir olan ilimlerin başında gelmektedir. Çalışmalarıma ve bakımlarıma başlarken ve bitirirken dualar ettiğim ve gerekli ayetleri de dilimden düşürmediğim bana gelen kişilerin şahit olduğu durumlardır. Yaptığım bakımın hayırlı olması açısından her işime Allah’ın izni ile başlar ve rızası ile sonlandırırım.

Bakımı Kimler Yapmalıdır?

Bakım yaptırmak istediğiniz zaman gerekli ilme, bilime sahip, sezgileri kuvvetli ve yorumlama konusunda uzman bir medyum ile iletişime geçmeniz sizin için hayati önem taşımaktadır. Falcılar tarafından yapıldığında insanları eğlendirme amacı güden bu bakımda medyumların vereceği ciddi bilgiler ışığında hastalık, evlilik, kaza, boşanma gibi oldukça ciddi konularda bilgi vermektedir. Bu yüzden de çıkan sonuçların yorumlanması son derece büyük bir sorumluluk gerektirmektedir.

Ruhsal hastalıklara çözüm getirmek için yapacağım büyü çalışmalarımda çıkış noktam yıldızname olacağından, bu hizmete gereken önemi fazlasıyla vermekteyim. İnsanların üzerindeki olumsuz ve kötü etkileri bakım sayesinde tespit edip, kişiye özel formül ve dualarımla problemleri en kısa sürede çözmeye çalışırım. Hazırlamış olduğum büyüler, vekfler, tılsımlar ve doğal bitkisel karışımlar önereceğim şekilde kullanıldığı takdirde en kısa sürede fayda etmektedir.

Medyum Yahya Avunç olarak yıldızname bakımı yapmamın en önemli sebebi; başı dara düşen insanlara yardımcı olabilmek, sorunlarına çözümler üretmek ve normal bir hayat sürebilmelerini sağlamaktır. Yıldızname baktırmak istediğinizde, bana internet üzerinden e posta yoluyla veya sitemde verdiğim telefon numarasından istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanına hizmet verebilen hocanız Medyum Yahya Avunç; 26 yıllık medyumluk tecrübelerini sizlerle paylaşmaya hazırdır.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir