Yıldızname

Yıldızname
20 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 3.594 kez okundu.

Yıldızname, kişinin doğum tarihi, doğum saati, ismi, anne adı ve buna benzer kişisel bilgileri esas alınarak bakılan bir yorumlama şeklidir. Yıldızname; insanların doğumlarından ölümlerine kadar yaşadıkları ve yaşayacakları önemli olayları belirtmesiyle bilinmektedir. Yıldızname kesinlikle fal ile karıştırılmamalıdır. Yıldıznameye ancak bu konuda yetkili ve ilim sahibi olan medyumlar baktığı zaman doğru bilgilere ulaşılabilir. Yıldızname bakan medyum hocalar arasında ben de sahip olduğum sezgiler ve özel ilimler sayesinde oldukça önemli bir yerde olduğumu söyleyebilirim. Medyum Oğuz Aslan adının yıldızname ile aynı anda telaffuz edilmesi de bu yüzdendir. Yıldızname bakılması gerektiğinde kişilerin yüzlerce medyum arasında beni, yani Medyum Oğuz Aslan Hoca’yı tercih etmesi boşuna değildir.

Medyum olduğunu iddia eden herkes yıldızname bakabildiğini de iddia edecektir. Ancak bunu herkesin rahatça yapması ne yazık ki; mümkün değildir. Yıldızname ciddiye alınarak bakılmalı ve emek verilmelidir. İnsanların hayatları ile ilgili önemli detayları öğrenebildiğim yıldızname; fal gibi görülmemeli, eğlence amaçlı kesinlikle uygulanmamalıdır. Yıldızname baktırmak istediğinizde benimle iletişime geçip doğum tarihiniz, anne adınız ve bazı kişisel bilgilerinizi benimle paylaşmanız gerekmektedir. Medyum Oğuz Aslan olarak, bana ileteceğiniz özel bilgilerin kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmayacağı konusunu garanti etmekteyim.

Yıldıznamenin biraz tarihini inceleyecek olursak, özellikle Osmanlı döneminde oldukça yaygın bir şekilde baş vurulan bir yorumlama olduğunu biliyoruz. Zamanımızda yıldıznamenin değeri biçilemez, bu yüzden de size doğru bilgileri verebilecek medyum bulmak oldukça zordur. Uzun yıllardır insanlardan aldığım kişisel bilgilerimi ve ilmimi de kullanarak ebced hesabı yapmaktayım. Buradan çıkan sonuca göre, kişilere yönlendirmeler yapmaktayım. Yıldızname, bakarken ihtiyaç duyduğum tek şey, size özel bazı bilgilerden başka bir şey değil. Yıldızname bakmak için herhangi bir araca ihtiyaç yoktur. Fal için kullanılan kahve, kart, su gibi şeylerle kıyaslandığında,  yıldıznamede kullanılan tek araç yorumdur.

Yıldızname geçmişten olduğu kadar geleceğe dair bilgiler de alabileceğiniz bir yöntemdir. Çeşitli hastalıkları, ruhsal sorunları yıldızname ile çözüme ulaştırmanız mümkündür. Yıldızname; durumu tespit eden bir yöntemdir ancak, kesinlikle tedavi edici bir özelliği bulunmamaktadır. Medyum Oğuz Aslan olarak herhangi bir manevi sıkıntınızda önce yıldıznamenize bakıp ardından çözüme odaklanmaktayım. Hastalığınızın sebebi muhtemelen ruhsal çöküntülere bağlı olacağından, çıkardığım yıldızname ışığında gerekli göreceğim bazı büyü çalışmaları ile sıkıntınızı gidermek üzere hizmetinizde olacağım. Ruhsal hastalıkları biraz açmak gerekirse nazar, cin çarpması, cin musallatı, kısmet bağlama veya başka bir kötü niyetli büyünün etkisi altında kalmayı sayabilirim. Gördüğünüz gibi yıldızname sayesinde size ait yapacağım çalışmaların ilk adımını atmış, hazırlık aşamasını düzenlemiş oluyorum. Yapacağım yüksek tesirli büyüler sayesinde sizi tüm sorunlarınızdan kurtarmış, ruh sağlığı yerine gelmiş bir kişi haline dönüştürmeyi amaçlıyorum sevgili kardeşlerim.

Yıldızname; yorumlama konuları içerisinde insan hayatına dair; geçmiş, gelecek ve şimdiki zamana ait tahminler içeren en gelişmiş olan bakım türlerinden biridir. Allah vergisi yeteneğim, sezgilerim ve enerjimi yıllar içinde edindiğim ilmi bilgilerle harmanlayarak falcılık yapmadan tamamen medyumluk özelliklerimle uyguladığım bir bakım şeklidir yıldızname. Yıldızname bakımı yaptığımda İslami kurallar ışığında, kalp gözü de diyebileceğiniz nurlu ilim, ebcet hesabı ve dualar ile çalışmalarımı sürdürmekteyim. Sizin bana vermiş olduğunuz kişisel bilgilerden yola çıkarak yaptığım çalışmalar sonucunda da, üzerinizde kötü bir büyü etkisi olup olmadığını, hayatınızdaki sorunların kaynağını bulma ve bunları çözebileceğim uygulamalara ışık tutacak bilgilere ulaşmaktayım. Yıldızname bu bakımdan oldukça ciddi ve emek isteyen özel bir çalışmadır. Yıldıznamenin mantığında problemleri algılama ve çözüme ulaştırma felsefesi yatmaktadır. Size söylenen bilgilerin doğruluğu bu yüzden çok önemlidir. Hayatınızı bu bakıma göre yönlendireceğiniz düşünülürse bunu işinin ehli bir medyum tarafından yapılması çok önemlidir. Yıldızname bakan medyumlar bu yüzden oldukça büyük sorumluluk taşımakta olduklarının bilincinde olup buna göre hizmet vermek zorundadır. Medyum Oğuz Aslan isminin bu kadar değerli ve güvenilir olmasının temeli; uzun yıllardır yaptığım yıldızname bakımı ve çözüme götüren büyülerimin yüksek tesirde etkileri ve kısa zamanda sonuca ulaşmalarında yatmaktadır. Yıldızname görsel ve hissi bakım yöntemlerinin ilk adımı da sayılabilecek bir yan ilimdir. Deneyimli ve sezgileri güçlü bir medyum tarafından bakılan ve yorumlanan yıldızname bakım teknikleri içinde en güvenilir olan ilimlerin başında gelmektedir. Yıldızname çalışmalarıma başlarken ve bitirirken dualar ettiğim ve gerekli ayetleri de dilimden düşürmediğim bana gelen kişilerin şahit olduğu durumlardır. Yaptığım bakımın hayırlı olması açısından her işime Allah’ın izni ile başlar ve rızası ile sonlandırırım.

Yıldıznamenize baktırmaya ihtiyaç duyduğunuzda ilmi bilime sahip, sezgileri kuvvetli ve yorumlama konusunda uzman bir medyum ile iletişime geçmeniz sizin için hayati önem taşımaktadır. Faldaki eğlence amacı yıldıznamenin vereceği ciddi bilgiler ışığında yapacağım yorumlar için söz konusu bile olamaz. Yıldızname hayatınızdaki hastalık, evlilik, kaza, boşanma gibi oldukça ciddi konularda bilgi vermektedir. Bu yüzden de çıkan sonuçların yorumlanması son derece büyük bir sorumluluk gerektirmektedir. Ruhsal hastalıklara çözüm getirmek için yapacağım büyü çalışmalarımda çıkış noktam yıldızname olacağından, bu hizmete gereken önemi fazlasıyla vermekteyim. İnsanların üzerindeki olumsuz ve kötü etkileri yıldızname sayesinde tespit edip, kişiye özel formül ve dualarımla problemleri en kısa sürede çözmeye çalışırım. Hazırlamış olduğum büyüler, vekfler, tılsımlar ve doğal bitkisel karışımlar önereceğim şekilde kullanıldığı takdirde en kısa sürede fayda etmektedir.

Medyum Oğuz Aslan olarak yıldızname bakımı yapmamın en önemli sebebi; başı dara düşen insanlara yardımcı olabilmek, sorunlarına çözümler üretmek ve normal bir hayat sürebilmelerini sağlamaktır. Yıldızname baktırmak istediğinizde, bana internet üzerinden e posta yoluyla veya sitemde verdiğim telefon numarasından istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanına hizmet verebilen hocanız Medyum Oğuz Aslan; 26 yıllık medyumluk tecrübelerini sizlerle paylaşmaya hazırdır.

Medyum, Medyumlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Güvenlik Sorusu: *

Sayfa başına git