Yumurta Büyüsü


Sürekli karşı karşıya kaldığım yumurta büyüsü ile bir takım bilgiler paylaşmak isterim. Yumurta büyüsü, Anadolu’da en yaygın büyülerden biridir. Anavatanı Azerbaycan olmasına rağmen yaygın olarak uygulanarak geçmişten günümüze kadar gelmeyi başarmıştır. Asırlardır uygulanan bu büyüde çok amaçlı durumlara hizmet etmeye yarar sağlar dostlarım. Yapılan araştırmalara göre Türkiye’deki en yaygın büyüler arasına girmeye hak kazanmıştır.

Eskilerde sıklıkla kullanılmış olan yumurta büyüsü, Anadolu’ya gittiğinizde hemen hemen herkes tarafından bilinirdi. Ancak günümüze gelene kadar bu oran elbette düşüşlere uğrayarak sadece medyumların yaptığı bir işlem haline gelmiştir. Ne amaçla kullanılmak istendiği de önemli hale gelmiştir. Bu büyü de diğer bir çok büyü gibi kendi arasında çeşitli amaçlar için kullanıldığı bilinen bir büyü çeşididir.

Yumurta Büyüsü

Yumurta Büyüsü
Yumurta Büyüsü

Diğer büyü çeşitleri gibi yumurta büyüsü tarifi de her yerde verilmektedir. Ancak bunlar tabii ki yanlıştır. Bu sebeplerden dolayı kulaktan dolma sözler ile bu büyü yapma işine girilmemesi gerekir. En iyi medyum ile yapılması gerekir. Yapılacak yanlış işlemde gidişatının değişmesine sebep olur. Önemli olan iyi bir medyum aracılığı ile çalışmanız yani Medyum Yahya başvurmanız yeterlidir.

Çok kez ayırmak amaçlı uygulanan yumurta büyüsü, ailelerin onay vermediği evliliklerin bozulması için yapılmaktadır ve belki de sonucu çok kötü olacak bir evlilik önlenebilmektedir. Kimi durumlarda ise bir kişinin çok tutku ile bağlandığı bir uğraş var ise kişiyi ondan ayırmak için de kullanılır. Mesela eskilerin genellikle ve sıklıkta yaptığı işlemlerden biri de tutkunu olduğu bir müzik aleti var ise ondan uzaklaşmasını sağlamak amaçlı da yapılabilir.

Büyü Ne Amaçla Yapılır

Yumurta büyüsü, yapımında bazen aşıkları kavuşturmak amaçlı da yapılır. Ne için istediğiniz de önemlidir. Yapılış amacıyla yumurtanın sarısı kadına, akı ise erkeğe yorulur. İstenilen doğrultuda hareket edilmesi gerekir. Çok kısa işlemlerden geçildikten sonra, bu etkili büyü başarıya ulaşır. Zaman içersinde sizde bunun farkına varacaksınız. Medyum Yahya olarak elimden gelenin fazlasını yapmaya hazırım. Yeter ki; siz inanmaktan vazgeçmeyip, güven duyun. Bazı kadınlar eşlerini başka insanlar ile paylaşmak zorunda kalırlar.

Durum böyle olunca kadın, yumurta büyüsü diğer kadını uzaklaştırmak amaçlı yaptırmak istenebilir ya da kendine bağlamak amaçlı da kullanılabilir. Yaptırmak isterseniz medyum.gen.tr üzerinden bana ulaşabilirsiniz. Önemli olan sizin hangi hislerle ne istediğinizdir. İyi bir medyum dememin amacı sizi kısa sürede mutluluğa ulaştırmak istemem den kaynaklıdır. Hayatınızın gidişatını etkilemek sizin eliniz de yeter ki siz bu durumun bilincinde olup, ona göre bir yola başvurmanızdır.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir