Zonguldak Medyum

Zonguldak Medyum
10 Mart 2017 tarihinde eklendi, 1.487 kez okundu.

Zonguldak medyum mesleği eski zamanlardan beridir var olan ve yapmış olduğu çalışmalar sayesinde insanların dikkatini çekmeyi ve merak uyandırmayı başaran bir meslektir. Zonguldak medyum olmak için öncelikle doğuştan bazı yetenekler ve güç ile doğmak gerekir. Bu yüzden isteyen herkes medyum olamaz olmak istese bile etkili ve kalıcı çalışmalar yapamaz. Zonguldak medyumlar yalnızca büyü ilmi ile uğraştıklarını sananlar vardır. Ancak bu tamamen yanlıştır. Büyü ilmine vakıf olmalarının yanı sıra yıldızname bakımı, muska yapımı, cin çıkarması gibi işlemlerde de etkili oldukları bilinmektedir. Pek çok kişi medyumların bu iş ve işlemleri nasıl yaptığını merak etmektedir. Medyumlar büyü ve diğer işlemlerini gizli ilimler, doğaüstü güçleri ve bedensiz varlıklar ile iletişimi sayesinde yapmaktadır.

Zonguldak medyum arayışı içinde olanlar alanlarında donanımlı ve gerçek medyum hocalardan yardım alarak maddi, manevi sıkıntılarını çözüme kavuşturabilir ve aynı zamanda  da yıldızname bakımı yaptırabilir veya cin musallatı gibi sorunları olanlar da  bu sorunlarından kısa süre içinde medyumları yetenekleri ve güçleri sayesinde kurtulabilir. Büyülerin birçok çeşidi bulunur. Bunlardan biri de kaşık büyüsüdür. Kaşık büyüsü ise hem bağlama hem de ayırma amaçlı yapılabilen bir büyü çeşididir. Tahta kaşık büyüsü oldukça sağlam ve etkili olan bir büyü türüdür. Eğer gerçek medyum tarafından yapılırsa oldukça kalıcı sonuçlar alınabilir. Kaşık büyüsü yapmak için öncelikle kaşık üzerine kişilere özel olarak hazırlanan formüller yazılır, daha sonra ise tılsım yapılır. En son olarak ise çeşitli okumalar ile de yapılarak işlem tamamlanır. Okunmuş olan tahta kaşıklar ya toprağa gömülür ya ateşe atılır veya mezara gömülür. Her yapılan işlem türünde ise sonuç değişir. Üstte de dediğimiz gibi hem bağlama hem ayırma etkileri gözlenmektedir.

Zonguldak medyumlar konusunda yardım almak ve kaşık büyüsü yaptırmak isteyen kişiler alanlarında uzman ve donanımlı medyum hocalardan yardım alınabilir. Önemli olan gerçek ve güvenilir medyum bulmaktır. Bu yüzden dikkatli olmalı ve iyice araştırmalısınız. Zonguldak medyumlar içerisinde güvenilir hizmeti alabilirsiniz.

Medyum Oğuz resmi ruhsatlı bir medyum olup büyü ve gizli ilimler konusunda oldukça başarılıdır.

Medyum, Medyumlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Güvenlik Sorusu: *

Sayfa başına git